Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt találni ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt találni ennyire nehéz lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés igen bugyuta de elmagyarázom miért pont így tettem fel: ) A lényege.20 éves vagyok. 16 éves koromtol 19 éves koromig volt barátnőm. 19 évesen amikor singli lettem végre elhatároztam hogy kiélem magam. Azután jöttek sorba a bulik szinte már minden napossá vált. De tényleg és ez nem vicc mindennap buliztunk. Magyarország összes nagyvárosába voltam bulizni. Imádtam az életet. A bajok ott kezdődtek hogy elkezdtem drogozni. De nem enyhén. Szaros herb*lt nem szívtam. csak rendes és por. de töménytelenül. Napjaim ugy telktel felkeltem jóreggelt cigi másfél óra mulva cigi atán így sorba suliba is csak beállva jártam mindenhova az érettségit is így tettem le. Mindent így csináltam. Sok sok nővel voltam. De egynek se hazudtam mindig elmondtam hogy nekem csak arra kellesz úgy véltem hogy sok hal van a vízben és én nem akarok egy nő miatt sz*rhelyzetbe lenni. Nincs rosszabb egy busszú éhes szerelmes nőnél.Nekem a régi énem tényleg nagyon jófiu volt. De senki se hiszi el. Tudtam romantikus lenni tudtam szeretni törődni Mellettem egy nő tényleg nőnek érezte magát. De annyira sokan megtudták hogy mit csinál szinte az egész város. Látták hogy csk beállva vagyok. bulikba csak por. Ahogy táncoltam hihetetlenül jó de azért fullra levágo mert egy éppkézláb ember nem tud így táncolni olyan mozgásom van hogy gyaa. Ha elmentem bulizni és poroztam akkor mindennő engme nézett meg jött rám. élveztem is. De mostmár megjavultam nem használok semmit se. még inni se iszok csak nagy ritkán. És szeretnék újra egy komoly barátnőt. : ) De sajnos az egész város elitél az összes nő fél . rosszfiunak tartanak egyébb okok miatt is.Sok mindent megéltem átéltem. ÉS ugyebár a dr*gosokkal nem szívesen jön össze normális nő. Nem tudok mit tenni elkönyveltek így amióta nem csinálom kb 400 cigiböl maradtam ki meg vagy 300 utcábol. De még így se hiszi el senkise hogy nem csinálok semmit se. BÁRMIT CSINÁLOK RÁMRAGADT EZ A CÍM: DROGOS..... Undorító egyszerüen már undorítónak tartom ezt a dolgot külső szemmel tényleg nem menő.. és undorítóvá válik töle az ember.. Elég undorító hogy tényleg hiába bizonyítok értelmetlen... Még másfél évig vagyok itt azután költözök ki amerikába már komolyan azt hiszem hogy csak ott lesz ujra egy normális barátnőm....

A kérdésem pedig az lenne hogy tényleg fejezzem be a keresést majd jön magátol talán egy olyan lány aki nem itél el a multam miatt. vagy keressem tovább hátha?

és hogy mit csinálhatnék hogy elhigyék rólam hogy tényleg semmit nem csinálok.. nagyon sok nő van oda értem de azok vagy drogosok vagy k**rvák.. elegem van már ebből.


2013. nov. 10. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:

van egy ilyen ismerősöm,őt is elítélik a mai napig,ez ellen nem tudsz már mit tenni.. tényleg el kell költözni,ha már nembírod. egyébként van olyan nő akit nem zavar.

én amikor először megismertem a barátomat,mindenki mondta hogy hagyjam,mert nyomi drogos.. aztán beszélgettem vele és elmondta,hogy már rég abbahagyta meg minden.. szóval nem értem miért ítél mindenki elsőre.

2013. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami elmúlt az elmúlt. Tuti, hogy találni fogsz egy olyan lányt, aki ismerni fogja a múltad és azzal együtt elfogad téged. Ha megváltoztál és ez látszik is rajtad akkor ne aggódj! Van olyan lány, aki nem ítél el elsőre.
2013. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!