Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak számomra idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak számomra idegesítő szokás? .

Figyelt kérdés
Van barátom, már több mint egy éve és olyan idiota szokása van, hogy ha nálunk vagyunk este mindig kérdezem, hogy kér e vacsit stb. SOSEM ESZIK... maximum szendvicseket.. Készítek neki kedvességből nasit vagy sütit és abbol sem képes enni, maximum utolag. Szerintem ez amugy is illetlenség akár a pasim akár nem.. A másik dolog, hogyha nálunk alszik este, sosem volt még ugy, hogy itt maradt volna ebédig legtöbbször REGGEL 8kor elhuz.. Jo, ennek olyan oka van, hogy reggel el kell vinnie az anyukáját bevásárolni. De mindig ez van!! Sosem marad itt, reggelizni, vagy legalább cska addig, hogy normális ébredéssel felkelljen az ember legalább hétvégén.. Anyukája megtudná ugy oldalni hogy szombaton bevásárol ugy, hogy vasárnap ne kelljen elmennie ( szombaton is megy boltba. ) De a barátom nem is akarja megoldani ezt a problémát, sőt szerinte én vagyok a hisztis amiért ilyenen megsértődök mikor századjára kérem, hogy egyszer maradjon itt.. Szerintetek?
2013. nov. 10. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szingli leszel szólj, sablonos, de mindig arra vágytam, hogy egy jó csaj kajával keltsen fel. Mamika meg tessen átállni a tömegközlekedésre, Palika nem az exkluzív sofőrje.
2013. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez csak gyerekes.. hány éves ?
2013. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem szègyenlos a baràtod. nem mer, vagy nem akar a csalàdod elott enni, vagy zavarni a szuleidet (tesodat, ha van) ès ezèrt inkàbb reggel koràn elhùz, h elkerulje a szàmàra kìnos szitut. pedig nyilvàn nem az.

az anyukàja meg csak alibi, nem gondolod, h egy felnott no, nem tud a gyereke nèlkul elintèzni egy bevàsàrlàst :) ez csak kifogàs, nyugi!

beszèld meg a baràtoddal, h ne èrezze magàt kellemetlenul nàlatok, mondd h a szuleid elfogadtàk ot, èrezze magàt otthon nàlatok, ne feszengjen! legyèl vele turelmes, ès kèrd meg a csalàdodat is, h pròbàljanak meghitt baràtsàgos hangulatot teremteni az èrzèkeny lelku baràtodnak. :

szerintem nincs nagy gàz, csak ne veszekedjetek ezen!

2013. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar nálatok szarni.
2013. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!