Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szakítani akar?

Figyelt kérdés

Szóval pár hét múlva leszünk egy éve együtt. Eddig néhány nagyon apró dolog híján semmi veszekedés vagy akármi nem volt közöttünk. Minden annyira jó vele és tényleg nagyon megszeretettem és tudom hogy ő is engem.


Van köztünk egy kisebb korkülönbség. Nem akarom írni mennyi mert aztán jön hogy hát ezért meg azért nem fog működni a kapcsolatunk. Elég annyit tudni hogy én még gimis vagyok ő viszont már dolgozik.


Hogy miből gondolom, hogy hamarosan jön a pillanat? Egyszerűen állandó kedély változásai vannak. Hol boldog, hol nem. Mostanában szóba jön elég sokszor az hogy ő még nem akar velem szakítani mert jó neki így, akkor tegnap az, hogy mennyi idő alatt lennék képes túl lépni ha szakítanánk meg ilyenek. Ő erre azt mondta hogy ő nagyon lassan, neki nehezen menne. Csak egyszerűen azt nem értem, hogy tényleg minden rendben köztünk mégis valami nem stimmel.


Lehet hogy azért akarja abbahagyni az egészet mert hagyni akar tanulni? Hogy legyen életem? Ki tudjam élni magam? - hisz én így is ki tudom, mellette... -


2013. nov. 10. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ès mi lenne, ha mondjuk az illetèkest kèrdeznèd ezekrol a dolgokròl? mi honnan tudjuk mit gondol-èrez a pasid?
2013. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudod... szerintem jól tudom, hogy ez egy kérdezős oldal ahol értelmes válaszokat kéne adniuk az embereknek. Nem azt mondtam hogy mondd meg mit gondol a pasim.. hanem csak azt kérdeztem hogy mi a véleményed. Ez két különböző dolog, de lehet hiába magyarázom.

Ja és szerintem addig egy szavad ne legyen amíg a kérdésem nem abból áll, hogy pl.: "lehetek terhes ha lenyeltem a spermát" jellegű.. köszi ;)

2013. nov. 10. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
jòl van okoska, akkor az a vèlemènyem, h a pasiddal beszèlj a kapcsoatodròl, ne a neten ìrkàlj kisregènyeket.
2013. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha más is megteheti akkor én is. És ha már itt tartunk a kis regény fogalmának ehhez a pár sorhoz semmi köze. De hát mint mondtad én vagy az okoska.. :D
2013. nov. 10. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy kérdezd meg. Minden este egyedi, nem tudunk rá általános igazságot mondani. Lehet hogy akar, lehet nem akar szakítani. Ülj le vele megbeszélni, hogy miért kérdez ilyeneket, szeret-e még, hogy képzeli el a jövőtöket stb. Néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2013. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt okostóni. Meg vegyél vissza magadból, rettentő idegesítő vagy.
2013. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-s köszönöm :)


Rettentő idegesítő vagyok? Pont ez a cél az olyan idióta barmok számára mint akik ezek az oldalon megfordulnak és tisztelet a kivételnek!

2013. nov. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!