Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírt már a barátotok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírt már a barátotok, mert összevesztetek és sajnálta ami történt?

Figyelt kérdés

Az én barátom már kétszer sírt, mert összevesztünk és mindkétszer ő volt az, aki nagyon megbántott. Az egyik ilyen tegnap volt /az elsőt azért nem tartom fontosnak mert akkor részeg volt, de tegnap józan/ Szóval összevesztünk és megmondtam, hogy nekem most idő kell, hogy eldöntsem mi legyen velünk, hogy érdemes e folytatni. El akartam menni otthonról és mikor már épp kész voltam meg minden, akkor csengettek és akkor láttam, hogy barátom az és nagyon szomorú volt, odamentem hozzá és elkezdett sírni, mert sajnálta, hogy megbántott (azért tudom, hogy nem volt részeg, mert motorral jött és kb délután kettő volt) Én megszólalni nem tudtam, mert azért én még nem láttam őt józanul sírni. Veletek volt ilyen?

nem érdekelnek azok a kommentek, hogy úristen egy férfi nem sír...mert igenis szerintem sírhat, szóval ezért nem kell leszólni...csak érdekel ilyen kivel történt


2013. nov. 10. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
1x volt rá példa.
2013. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt persze.

Egyszer búcsúzásnál, mikor 2 hónapig nem láttuk egymást. Bőgtünk mind2en

Aztán egyszer volt,hogy én is besokalltam, mint te. Majd sírva felhívott,hogy sajnálja ami történt,nem akar elveszíteni.

2013. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1szer igen.
2013. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt ilyen.
2013. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt, én csak szakítás után sírtam.
2013. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen az előző kapcsolatomban is, meg a mostaniban. Szerintem is nyugodtan sírhat egy férfi, jó ha ki tudja adni az érzelmeit, de azért vannak határok. Az előző okkal szokott sírni, ha nagyon megbántott engem vagy halál esetnél. A mostani meg minden kis csipp-csupp veszekedsénél elbőgi magát. Csak néézek ilyenkor.
2013. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!