Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátomat. El kellene felejtenem vagy harcolni érte?

Figyelt kérdés
A volt barátommal nagyon jól éreztem magam, mindig felvidított viszont utólag miután szakítottunk valamennyire rájöttem hogy problémákat sose tudott és akart megoldani, mindig megsértődött ha valamiről elmondtam a véleményem viszont azzal hogy máskor milyen jól éreztük magunkat és minden bajomat elfeledtette, nagyon szerettem. A szakítás után belekeveredtem egy barátságnak nevezhető valamibe, de ti is tudjatok hogy nem tud két ember már ugy tekinteni párkapcs. után egymásra, így párszor együtt is voltunk...meg elmentünk ide oda, szinte felszabadultabb volt velem mint a kapcsolatunkban....viszont amikor közöltem vele hogy nem bírom, többet érzek és normális kapcsolatot szeretnék mert ez mi hogy nem lehet tervezni...és egy másik fiú i kzd udvarolni aki komolyan gondolná...akkor megsértődött valamin, és azóta nem szól hozzám.De én még mindig szeretem, nem tudok haragudni rá. MInden gyerekességét felülírta hogy milyen jól fel tudott vidítani meg megnevettetni.

2013. nov. 9. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ő már nem akar kapcsolatot akkor hagyd. Szórakozzon mással. Beszéljétek meg!!
2013. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
udvaribohòcot v tàrsat akarsz magad mellè?
2013. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondták hogy szórakozott az érzéseimmel, de 30 hoz közeli korban (én meg 24 vagyok) létezik hogy valaki ilyen? hogy még mindig így gondolkozik hogy valakit csak hülyít, nem lehet észhez téríteni?
2013. nov. 9. 12:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is anno hasonlóan jártam de vesd össze magadban h a jó vagy a rossz pillanatokból volt-e több csak mert én is hajlamos voltam arra hogy 50 jó dolgokra emlékezzek a 200 rosszdolgot meg figyelmen kívül hagyjam, ha elakarod felejteni akkor töröld minden honna és ne keresd a társaságát.. mind a kettőtöknek jobb lesz idővel... a másik udvarlóról meg annyit h ne keress mást csak azért h elfelejtsd az előzőt mert még roszabb lesz később.Egyszerűen ne keresd a társaságát..És szedd össze magad.
2013. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, összevetettem, ne is az hogy több a rossz, hanem pl. nem mernék vele gyereket vállalni, mert félnék hogy bármikor fogja magát és ott hagy...vagy ilyesmi, lehet hoyg 24 évesen el kell azt is gondolnom hogy ki maradna mellettem és kivel tudnánk az élet nagy problémáit megoldani, mert ahhoz meg el kell némi komolyság és alázatosság és engedékenység és strapabírás..
2013. nov. 9. 12:35
 6/11 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb hogy nem értem miért sértődött meg, azon hogy ha komolyan gondolnánk felelősséggel járna, és könnyebb lelépni vagy mi?
2013. nov. 9. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem függ feltétlenül össze a korral, hogy ki mennyire komoly. Szóval igen, lehet, hogy csak hülyített. Ennyiből meg én arra gondolok, hogy lekötelezni nem szeretné magát, viszont még így is szeretne csak ő d*gni téges (meg lehet mást is).

És igen, 24 évesen már nem árt ezekre a dolgokra is figyelni.

Hagyd ezt a pasit, legyél kicsit önmagad, aztán majd jön egy jobb. A másikkal meg csak akkor gyere össze, ha te is szereted.

29n

2013. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő azt vallja hogy egy jó kapcsolatban nem kell egymáshoz csiszolódni, a problémák nm fulladnak soha veszekedésbe, hanem könnyedén megoldódnak, meg hogy ha két ember öszeillik akkor nem kell megbeszélni hogy mit csinálnak hanem úgy is tetszik az egyiknek amit a másik kitalált
2013. nov. 9. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan 30 éves? Ilyen felfogással?? Totálisan komolytalan, keress mást.
2013. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
30 hoz közeli, és látom hogy nem szeretne egyedül lenni, meg hogy komolyabb érzéseket is táplált felém....de mégis mikor komolyabb lett volna eltaszított. szerintetek az ilyen fiukkal nem is lehet megértetni hogy szeretjük egymást akkor meg miért taszít?
2013. nov. 9. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!