Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és még sosem volt barátom. Nem gondolom, hogy baj lenne a külsőmmel, de mivel vidéken lakom, az iskola miatt naponta 4 órát utazok. A tanulás és egyebek mellett a hobbijaimra is alig akad időm, nemhogy ”pasizásra”. A családom és a barátaim viszont nem értik ezt meg, állandóan a szerelem témát hozzák fel, a barátnőim pedig a fiúismerőseikkel próbálnak összehozni (akikkel még csak nem is beszéltem, sőt, az internetre felrakott képeim alapján döntik el, hogy szívesen járnának velem…).

Eddig biztos voltam abban, hogy nincs semmi probléma azzal, ahogy élek, de mindig csak azt hallom mindenkitől, hogy ”most vagy fiatal, élj a mának”. Tényleg az én életfelfogásommal lenne baj?


2013. nov. 10. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok és én is jó régóta vagyok egyedül. engem sem izgat a pasizás, a mindennapi életben nem hiányzik, hogy legyen mellettem valaki, nagyon jól megvagyok egyedül. nem mindenkinek van igénye arra, amit a többség csinál. rám is furcsán néznek a családtagok, hogy a külsőm és személyiségem ellenére nincs senkim, de hát ez van. ne mást akarj boldoggá tenni, hanem magadat
2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást, én is úgy gondolom, hogy inkább magam miatt élnék párkapcsolatban, nem mások elvárásai miatt :)
2013. nov. 10. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én például magam is már nagyon szeretnék egy kapcsolatot valóban,de semmi nem jön össze pedig szinte már mindent megpróbáltam érte tenni.A körülöttem lévőknek is van szinte már mindenkinek párja,és engem már ez is frusztrál,meg persze családtól is folyamatosan kapom az ívet,hogy miért nincs senkim.Nagyon szar érzés,és lassan már kezdek belebolondulni is,mert nem kapok egy pozitív visszajelzést sem,és még egy csókig sem jutottam el igazából egy lánnyal sem. :/

Voltak próbálkozásaim persze,de mindig valahogy elsodorta mellőlem az élet a lányt,ha esetleg valami kezdett volna kialakulni is.

Visszatérve,ha neked ez így jó,akkor a te dolgod az egész.Ameddig téged nem zavar és jól megvagy nélküle addig nincs vele baj egyáltalán.Csak vigyázni kell vele,mert ha meg szeretnél és túl későn ébredsz rá arra,akkor meg bánni fogod az egészet úgy ahogy van. :/

22/F

2013. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!