Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Miért kínoz?

Figyelt kérdés

Direkt alázott,bántott azért hogy kidobjam!Szakítottam is vele 2 hete!De azóta is csak kínoz!Rám ír,hogy így szeret,úgy szeret,másik percben meg hogy sosem leszünk újra együtt!Tegnap este nyomatékosan megkértem,hogy ha már le törölt az ismerősei közül,akkor ne is írjon nekem.Erre ma reggel az az üzenet várt hogy :

"ezt nem ígérem meg,pont egy éve lett volna szerettem volna ezt veled ünnepelni"


Igen pont ma lennénk 1 évesek! :( Nagyon kész vagyok,hiányzik nagyon.


2013. nov. 7. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért kínoz, mert meg lehet veled ezt tenni. eszedbe nem jutott volna, hogy te töröld mi, észkombájn?
2013. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Le van törölve az ismerőseim közül!Sőt egyszer le is tiltotam,még is megkapom az üzijeit! :(
2013. nov. 7. 11:50
 3/12 Zakathol ***** válasza:
Ha letiltod, nem tud üzenetet küldeni. Valamit nem jól csinálsz. (már, ha facebook-ról van szó)
2013. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért csinálja veled ezt, mert lehet. Azért kínoz, mert hagyod.
2013. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nem hagyom magam!Annyiszor megkértem,hogy hagyjon békén!Barátaim közül is volt olyan aki erre kérte!Még se bírja felfogni!

Nem is válaszolok neki szinte,csak ha elkap az ideg.

2013. nov. 7. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:
tilcsad le rendesen, ne vedd fel a telefont, ne engedd, hogy elkapjon az ideg, ne nézegesd miket ír, stbstb. ja és ne szenvedj.
2013. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tevetke ***** válasza:
Nekem is írt ezt azt annak idején az exem, le is tiltottam a p*csába, nem látom sem a profilját, sem a kommentjeit, ő se az enyémeket, üzenetet meg végképp nem tud így küldeni... így végre fel is fogta, hogy ne b*szakodjon velem.
2013. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Direkt kínoz,mert ENGEDED neki.Ennyi.
2013. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig vannak ilyen lehetőségek, hogy nem reagálsz, csendben vagy, érdektelenséget mutatsz. stb.
2013. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi ugyanigy váltunk el szintén két hete de nekem sajnos nem ír. :(

Letöröltem én is de úgy még tud üzit küldeni. Ha Te nem akarsz üzenetet kapni akkor tiltsd le és nem is fogja látni, hogy fent vagy. Szerintem te tudatalatt élvezed ezt a helyzetet azért nem tettél még ellene. Hiányzik, hogy irjon hiába húz fel és hiába esik rosszul KELL.

2013. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!