Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párom, akivel több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom, akivel több hónapja együtt élek. Mindennap chates csajok fotóit nézegeti,20-30 vagy 50 tudja a bánat hány képet. Szerintetek mit csináljak, mert napról-napra jobban idegesít ez?!

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki
2013. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha még csak pár hónapja éltek együtt, miért nem csináltok programokat? És akkor nem lesz ideje ilyesmire. Pl szexeljetek, menjetek moziba, étterembe...stb.
2013. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2013. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos vagy abban, h jò otlet egy olyan emberrel egyuttèlni, aki màr a kozos èlet elejèn màs csajokra veri? nem az a megoldàs, h te dvari bolondot csinàlsz magadbòl ès 0-24 òràban ot szòrakoztatod meg ellenorzod, h nehogy màsok utàn koslasson. az a megoldàs, h leulteted, elmondod h tèged ez kibszottl zavar, fejezz be, kulonben osszeszeded a cuccait aztàn mehet a fizetos csajokhoz lakni. adj neki azèrt egy esèlyt, de ha nem fejezi be, akkor kalap-kabàt, mert csak nagyobb gàz lez a kèsobbiekben!
2013. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moszuke ***** válasza:
ezt szerintem ne nevezd párnak. kkthxbb
2013. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Nekünk fiúknak is kell egy kis "légtér". És inkább a képeiket nézegesse, mint dugja is őket, nem?


Ha nagyon zavar, kérdezd meg, miben tudnál többet nyújtani a szexben, miben van hiánya. (persze manapság egyszerűbb otthagyni valakit, mint megoldani a problémákat, tudom én)

2013. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ó, 6-os, te milyen öntet vagy!!! Tehát ha a fiú más csajok képeit nézegeti, az normális, illetve a lánynak kellene összekapnia magát szexuális téren? Ha-ha-ha
2013. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja 6-os! egy hìmsoviniszta kiskcsg vagy!
2013. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem sovinizmus, egyszerűen kicsit próbáltam megfordítani a dolgot:


egyszerűbb másra mutogatni, hogy mit miért csinál rosszul (jelen esetben a kérező lány a barátjára), mint vállalni a saját felelősségünket. Ez utóbbit akartam elérni a Kérdezőnél, hogy ha nem is az egész helyzetért - az sem lenne jó megoldás - vállalná a felelősséget, hanem a rá eső részéért.


Ettől függetlenül még nem jogos, de érthető, amit a srác csinál. Mert ahogy ti sem tudjátok ebből a néhány sorból, én hogyan értettem, amit írtam, azt sem tudhatjátok, hogy a srác megkap-e mindent - vagy épp ráakaszkodik a csaj, és már szeretne kicsit szabadulni ebből a helyzetből (igen, olyan is van, hogy túl sok a jóból kedves lányok). Mindent így férfi szemmel írom. Ha ez nektek sovinizmus, akkor sajnálom azt, akikkel együtt vagytok.

Szóval ha nem esett volna le a fejetekben: beszélgetniük kell erről, ezt akartam kifejezni. Mert az tök jó, hogy a Kérdező kiírta ezt a kérdést - csak épp ezeket a sorokat pont az a személy nem olvassa, akinek kéne...

2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A fiú részéről sem jogos, hogy ha van valami problémája a lánnyal, akkor nem leül megbeszélni, hanem a csajokat nézi az interneten.

Abban egyetértünk, hogy ezt nekik kellene megbeszélni. :)

2013. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!