Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakivel szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakivel szakítani, akinek te vagy a mindene?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, hogy lesz.arod mi lesz a szakítás után vele. Így is-úgy is fájni fog neki. Neked miért legyen bűntudatod emiatt?
2013. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan,hogy nem illetek össze.Ettől még lehetnek erős érzelmek,de mégis a józan észre kell hallgatni..
2013. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy:

1. Tisztelem azzal, hogy csak sajnálatból nem maradok vele

2. Tisztelem magam annyira, hogy csak sajnálatból nem kötöm az életem senkihez.

2013. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ennyi, mindent leìrtak elottem. ha nem vagy hatàrozott ki fog csinàlni lelkileg a helyzet mindkettotoket.
2013. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zacky válasza:
Esetleg lehet vészkapu az h megutáltatod vele magad.... benne van a pakliban h t9bbé nem is akar látni de a célodat elérted vele
2013. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


A megutáltatás egy rossz lépés, ami végül neked önmagadnak fog a legtöbb kárt okozni, mégha másnak nem is.


Az egyetem első évében volt egy nagyon jó lány barátom. Róla az első év végén kiderült hogy szerelmes belém. Ezt valaki más mondta el nekem. Én nem mondtam el neki hogy tudom és inkább úgy gondoltam a legjobb a megutáltatás lesz.


Ez sikerült is azzal, hogy egész nyáron nem kerestem és a következő év kezdetétől sem beszéltem vele másról csak a tananyagról. De sajnos ő ezt még jobban magára vette, mint gondoltam. Úgyhogy minden befolyását latba vetve az egész egyetemi csoportunk előtt befeketített, mocskolt, megutáltatott. Mert sz.ar barát voltam és nem törődtem vele. Közben nem mondtam neki ezután sem hogy tudtam hogy szerelmes belém.


Fél évvel később mondtam meg neki hogy tudtam hogy szerelmes belém, mert egy közös ismerősünk megsúgta nekem és én pedig inkább a megutáltatást választottam, minthogy nyíltan megmondtam volna neki hogy nem vonzódom hozzá.


Ez, hogy a szókimondás helyett az ügyeskedés mellett döntöttem, végül majdnem az egyetemi csoportomon belüli szociális életembe került.


De úgy általában is, még ha nincs is köztetek ilyen munkakapcsolat is, akkor is csak gyűlöletet szül szerintem az, ha nem mondod meg neki tisztán, hogy mit akarsz.


Ezért mondom hogy csak magadra gondolj. Ebben az esetben el fog(nak) gondolkozni azon, hogy tényleg jó ember vagy-e, hiszen nyílt és őszinte voltál.

2013. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!