Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ez?

Figyelt kérdés
Barátnőmről megtudtam, hogy lefeküdt (még régen mikor nem is tudtam hogy ő létezik)a tanárjával aki egy 40 év körüli családos ember. Azóta mindig bennem van ez a dolog és nem tudok úgy tekinteni a barátnőmre mint rég, mert mindig az van bennem hogy, hogy tehetett ilyet... Amúgy erről a dologról a faszi családja sem tud semmit, az más kérdés hogy ő hogy néz a szemükbe. Szívem szerint felkeresném őket és beszámolnék róla hogy milyen ember is valójában. Meg egy ilyen ember ne tanítson fiatalokat aki maga is egy erkölcsi posvány... De ez amúgy sem rám tartozik csak a véleményem. Én csak szeretném túltenni magam ezen. Szerintetek?
2013. nov. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy felejtsd el. Tudom, ez a múlt, stb., de én nem tudnék túllépni ezen. Azt is tudom, hogy a barátnődről van szó, de undorító személyiségű nő lehet.
2013. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a személyiségéről egy könyvet lehetne írni... Mikor már ő maga mond ilyet hogy fel kéne keresni e egy pszichológust.
2013. nov. 11. 11:54
 3/3 tevetke ***** válasza:
Akkor talán keressen fel egyet. Nincs ebben semmi szégyellni való (mármint a pszichológushoz járásban). Lehet, hogy már 1-2 alkalom is sokat segíthetne.
2013. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!