Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Felejtsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el végleg, vagy próbáljak meg vele beszélni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, nagyon vonzódtunk egymáshoz, jókat beszélgettünk. Randiztunk, aztán összejöttünk. Minden nagyon jónak tűnt, úgy éreztem, hogy ő is boldog. Aztán egyszer csak szakított velem, mert nem szerelmes, és tudja hogy később sem lesz az. Amikor szakított velem, láttam, hogy ez így neki is rossz, ezért megkértem, hogy fontolja meg a döntését, próbáljunk meg adni egy esélyt magunknak.

Ennek már kb. 3 hete, de azóta erről nem beszéltünk - egyébként szoktunk beszélgetni.


Tudom, hogy nem volt könnyű gyermekkora, sőt. Nagyon sok konfliktus volt a szülei között, ami az érzelmi életére nagy hatással volt. Másrészt nem tapasztalt fiú, előttem egy barátnője volt, 3 évvel ezelőtt és az is csak 1-2 hétig tartott.


Kíváncsi vagyok, gondolkozott-e azon, amit beszéltünk, vagy sem. Azt hittem, majd elmondja, hogy mire jutott, ha átgondolta, de tévedtem.


A leírtak alapján mit tanácsolnátok? Mit tegyek? Felejtsem el végleg, vagy próbáljak meg vele beszélni?

18/L



2013. nov. 7. 21:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem rendelkezem sok tapasztalattal. Egy barátom volt előtte, vele is csak pár hétig voltunk együtt és csóknál több nem történt köztünk.
2013. nov. 7. 21:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem. <3
2013. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!