Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a barátom másfél év után?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk, én 16 éves lány vagyok ő 19 éves fiú. Már nagyon sokszor összevesztünk és szakítottunk,de úgy érzem ez most komoly. Egy faluban lakunk mindent együtt csináltunk,egész nap együtt voltunk és nem volt olyan nap,hogy ne találkoznánk. Egy busszal is jártunk.

Mit tegyek vagy miket csináljak,hogy megszokjam azt,hogy egyedül vagyok? Nektek hogy sikerült?



#szakítás #elfejetés
2013. okt. 31. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

:) Első nap... általános tanács: majd az idő segít, ne is várj csodákat azonnal.

Nyilván minél kevesebbet látod, minél kevesebbet hallasz róla, annál jobb. Tehát netről töröld mindenhonnan, faluban kerüld a helyeket, ahol láthatod.

Foglald el magad más dolgokkal. Barátokkal, sporttal. A sport nagyon jó, mert boldogsághormont termel, csak csináld keményen!

2013. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 nap után biztos nem felejted el. de szerintem jómegoldás lenne ismerkedni másokal az elterelné a figyelmedet róla
2013. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából minden hozzá köt akárhova nézek mindenről egy történet jut eszembe amiben ő is benne van. Hol próbáljak meg ismerkedni?:S
2013. okt. 31. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön ismerkedned! Sőt szerintem nem is jó! Kell hagyni időt, hogy leülepedjenek a dolgok. Hidd el más is ezt érzi, hogy "óó mindig csak ő jut eszembe", és akár hónapok is kellhetnek, mire már nem jut mindig ő eszedbe. De azt tudnod kell, hogy ez nem egy örök állapot. Az a baj, hogy sokan már bebeszélik maguknak, hogy örökkön örökké rá fognak gondolni, és már csak azért is így lesz...

Foglald el magad mással! Barátok??

2013. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
van egy barátnőm,de neki van egy fiúja 2 hónapja és azóta vele van csak szinte :s
2013. okt. 31. 18:23
 6/10 A kérdező kommentje:
szinte minden barátommal megszakadt a kapcsolatom,mert minden időt a barátommal töltöttem.:S
2013. okt. 31. 18:23
 7/10 Moszuke ***** válasza:

a baráti kapcsolatokat próbáld meg feleleveníteni és szard le a palit.

új kapcsolatot ne keress amíg nem tetted túl magad és nem tanultál az előzőből.

gondolj mindig arra, hogy miért szakítottatok.. és hamar rájössz majd, hogy neked 1 olyan pali hiányzik amilyen ő nem is volt...

csak beleláttad.

neked hiányzik az a kedves, odafigyelő, tisztelő, bátor, előzékeny, mosolygós pali, de ez a pali nem ilyen.

2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves volt velem mindent megtett értem tényleg,de idegbeteggé vált az elmúlt időben.. mondjuk én se voltam neki egy álom.. a régi "barátaim" azóta másokkal vannak,kibeszélnek és leszarnak :(
2013. okt. 31. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, küzdj érte tűzön vízen át :)
2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi inkább kihagynám.. fél éve csak veszekszünk. verekedésig jutottunk már el a múltkor.. :S
2013. okt. 31. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!