Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ki lehet lépni egy lány barátzónájából? Van ilyenre esély?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
számodra esélytelen.
2013. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ki lehet lépni. Ha elég gonosz vagy hozzá, lehetsz ádáz ellensége. Más kiút nincs.

Na, jó, mégis van: egyes nőknél működik az is, hogy ha eléggé meggazdagodsz, rögtön másképp fog rád tekinteni, nem csak egy szerencsétlen hülye leszel.

2013. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem a havercsajaim kb. fele olyan hogy mondta hogy ha úgy lenne ő tenne velem egy próbát szóval ki de ez csaj függő. Attól függ mit lát meg benned. 23/F
2013. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell állni a képből egy időre, old meg, hogy kb egy fél, vagy egy évig ne találkozzatok. Utána már több esélyed van, de viszont meg kell változnod ez idő alatt. Pl elkezdesz gyúrni, más frizurát csináltatsz, művelődsz. A lényege, hogy megváltozzon egy kicsit a személyiséged, és amikor újra találkoztok akkor legyél vele kicsit távolságtartó.
2013. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem...már vagy 2 éve hogy nem találkoztunk,és nem is keressük egymás társaságát.
2013. nov. 11. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es írt, az jól hangzik. És ez bevált neked már?
2013. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha 2 éve nem beszéltetek és nem is kerestétek egymást akkor az már halott dolog sztem...
2013. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyeld ki ,hogy merre jár. Majd bújj el egy fal mögött és gáncsold ki,de azonnal kapd is el,nehogy a földre essen. Biztos kikerülsz a barátzónából az ellenségbe :D
2013. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem sajnos nekem sem jött össze (4. vagyok). Sokáig nem tudott rám nézni úgy mint férfira, majd mikor mondtam hogy én többet akarok akkor elutasított, hogy én csak barát vagyok. Ez után egy kicsivel kaptam egy munkalehetőséget külföldön. Másfél évig voltam távol, sok munkám volt, és még az időeltolódás is bezavart, ezért nem beszélgettünk. Mire visszaértem már menyasszony volt...

Ilyen az élet...

2013. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hello. Nekem volt egy pasim 3 évig aki barátzónából lett párom. Tettünk egy próbát. A kapcsolatunk alatt változott sokat mint előtte. Sajnos vége lett, és sajnálom is.

Volt olyan eset is amiről a 4. válaszoló írt. Sok idő után összetalálkoztam egy régi fiú haverral, és leesett az állam. Nem lett helyesebb, csak valahogy más, és persze elkezdtem őt stírölni úgy mint férfit, már másként tekintettem rá.

És végül.. volt olyan eset is hogy tönkrement egy barátságom egy pasival mert megpróbáltuk együtt, és totál katasztrófa volt.

2013. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!