Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (14/f) Beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (14/f) Beleszerettem egy osztálytársamba (14/l)

Figyelt kérdés
nyáron beleszerettem,és évközben kiderült hogy szinte tejlesen ugyan úgy gondolkodunk... órán ha egymással szemben ülünk állandóan szemezünk, szinte mindenben egyetértünk stb. DE nekem már tavaly óta mondja hogy szeret egy srácot és jártak is de a fiú már régóta kerüli nem is látja. Eddig nem tudta hogy szeretem de az egyik barátnője valószinűleg elmondta neki, de még nem bisztos... eddig.akiket megkérdeztem mind azt mondták hogy tetszem neki... mit tehetek azért hogy összejöjjön velem?

2013. szept. 22. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot, osztályon belül NE! (Tapasztalat)
2013. szept. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Célszerű volna megbeszélni vele a dolgot. Tudom,Ennyi idősen ez hajmeresztően hangzik de zömében ez a legcélravezetőbb megoldás.
2013. szept. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha tiszta lapokkal jatszol. Bar osztalyon belül eleg rossz ha nem jön össze, de akkor ugyis ballagtok mar...
2013. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HARCOLJ, ÉRTE!!!!!:)

ha állítólag szeret téged,akkor tölts vele több időt, hátha-e kiderül valami:D látod rajta úgyis, ha szeret:DD

2013. szept. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahjj ez olyan cuki:ccc ENGEM IS SZERESSENEK MÁÁR:/
2013. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is azt mondom,hogy osztályon belül NE!! Hidd el,én is tapasztaltam már...Ha összejönnétek,és aztán szakítanátok,akkor viszont nagyon nehéz lesz egy légkörben megmaradnotok..De lehet az is,hogy utána jó barátok lesztek,és nem lesz veletek ilyen probléma. Minden esetre próbáljátok meg,és én azt mondanám,hogy egyszerűen mondd meg neki :) Vagy pedig kezd el utalni a dolgokra :) Mindenképpen neked kell kezdeményezned szerintem :)
2013. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért mondja hogy van pasija mert a lányok ilyenek.Azt várja hogy állj oda elé és mond meg neki.Kéreti magát.
2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta lett vmi?
2015. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!