Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim beszél az exével és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim beszél az exével és el is titkolja! Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,soha nem csalna meg ebben biztos vagyok. Ugyanakkor az egyik régi-régi barátnőjével kaptam rajta beszélgetni az egyik nap. A lány egy kávézóban dolgozik és a párom ott kávézott és láttam h beszélgetnek. Korábban tudtam,hogy volt ott szintén kávézni,de később letagadta hogy ment volt vagy egyáltalán beszéltek volna. Aggódom és mérges vagyok. Hiába mondok bármit azzal jön,hogy nem bizok benne...EZt még nem beszéltem meg vele,mert úgy gondoltam túl mérges vagyok ahhoz,hogy felhozzam. Szerintetek aggódjam?
2013. nov. 11. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én kicsit aggódnék lehet h 3év után kicsit unatkozik és hiányzik neki valami....én is pasi vagyok és volt már pár kapcsolatom de egyből sem jöttem ki úgy a végén h működött volna ez a néha beszélünk és barátok vagyunk dolog...Vagy Előjáték volt a szakítás utáni találka és beszélgetés vagy sárdobálás de az nem volt gyakori...de ez scak én vok lehet hogy nálad nem ez a helyzet..
2013. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök,hogy ezt így leírtad,mert én is úgy érzem,hogy ez nem jó.
2013. nov. 11. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem az. A baj, hogy beszélget vele, hanem hogy ezt titkolja..,az viszont kimondottan baj...(függetlenül attól, hogy megcsalne-e vagy sem)


ne húzd a beszélgetést

2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
H okot ad rá, hogy ne bízz akkor ezen ne csodálkozzon..
2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj. Állitólag azért titkolja,h ne akadjak ki,hogy néha bemegy oda . Állitása szerint nem érdekli a csaj egyáltalán. Nekem is az a gyanús hogy hazudik...
2013. nov. 11. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám a pasimnak, hogy zavar az exe.. Tudom egy kapcsolat okkal megy tönkre.. De ha nem változtatna.. előbb utóbb a féltékenységemmel tenném tönkre a kapcsit..tehát kilépnék az egészből.. Előbb-utóbb megromlana. Nem mindig tudom fékezni a féltékenységemet...
2013. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem 3 éves kapcsolatban voltam akkor, hanem csak egy pár hónaposban, viszont leírom, hogy nekem akkor milyen tapasztalatom volt.

Szóval együtt jártam egy sráccal, akinek lett egy új telefonja. A legjobb barátnőm megnézte a telefonját, kíváncsi volt rá, hogy milyen, meg mit tud a telefon, de hát ugye az én kedves barátnőm nem bírta ki, hogy ne kukkantson bele az üzenetekbe és kiderült, hogy néhány sms-t váltott az akkori barátom a volt barátnőjével. És hát ugye titkolta, nem mondta el. Ha a barátnőm akkor nem kukkantja meg az sms-eket, lehet ki sem derült volna. Elmondta, hogy miért sms-eztek, de mondjuk úgy, hogy nem igazán bíztam meg benne, sok vitánk is volt, szakítottunk is. Ennek már több, mint 8 éve amúgy. Akkor még én is csak 18 éves voltam. És amúgy ez a bizonyos exem, ahogy mi szakítottunk anno, pár hónapra rá összejött újra a volt barátnőjével és azóta is együtt vannak, még most is.:)

Szóval lehet gáz, de az is lehet, hogy odament kávézni és pár szót beszélt a volt barátnőjével. És lehet csak azért titkolta, mert nem jelentett neki semmit és nem akarta, hogy feleslegesen balhé legyen köztetek. Mert ha elmondja, lehet hogy hajba kaptok, pedig nem is volt rá ok. Csak simán pár szót váltottak és ennyi. De hát így meg, hogy kiderült, így meg még rosszabbul jött ki a dologból.

De inkább ezt beszéld meg vele!

Mert nem ez váltotta ki belőled a bizalmatlanságot, hogy beszéltek, hanem hogy eltitkolta. És ezért nem kövezhet meg téged, mert ezzel adott neked okot a bizalmatlanságra, hogy eltitkolta.

2013. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra mégget vehet ő is,hogy ha még neki áll majd feljebb akkor mehet ...
2013. nov. 11. 17:27
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen a te eseted a tipikus. És általában ez igy megy..Szakitanak és összejön az exel. Ettől félek én is...
2013. nov. 11. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok, de én jóba vagyok volt barátommal, és mivel 6 évig együtt voltunk és jó barátok voltunk előtte is, ezért szoktam érdeklődni, hogy mi van vele, hogy mennek a dolgai stb. Semmit nem szeretnék tőle, de én is titokban szoktam tartani, mert nem akarom, hogy a páromnak rosszul essen, plusz emellett nagyon féltékeny és nem szeretnék vele emiatt veszekedni.
2017. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!