Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha egy kapcsolatban a szakítás előtt jó ideig nem volt szex, de szakítás után 2 szer is, azt mire lehet vélni?

Figyelt kérdés
valahol szeret még? mert nekem azt mondta ő nem szeretkezik olyannal aki nem szeret.... ráadásul nagyon jól esett neki (is).van rá eszerint esély hogy újra kezdjük? férfi kérdező vagyok.
2013. nov. 11. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell átlátni h miért lett vége ha megtudjátok oldani akkor ezek szerint van esély..de ha nem akkor csak nehezen felejt el téged...
2013. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs semmi következmény, nincs megfelelási kényszer,következmények...
2013. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy mit mondott meg most mit miért tesz nem mindig jelenti ugyanazt. Egyébként van egy rossz hírem. Gyakran ilyenkor csak elszakadni nem tud esetleg, és azzal, hogy szex van kicsit nosztalgiázik milyen volt együtt. Esély az újrakezdésre mindig van ha nem úgy váltak el egymástól legalább az egyik fél részéről, hogy ezzel az alakkal/nővel soha többet.


Exszel szakítás után egy hétig mosolyszünet volt (nem akartam keresni, hisz miért is, szakítottam), majd keresett, beszélgettünk, szex is volt, utána még egy darabig találkozgattunk majd egyre ritkult majd utána minden kapcsolat megszakadt. Mondjuk ez egy többéves kapcsolat lezárása volt. Nem ment egyik pillanatról a másikra, mert nem valami végzetes veszekedéssel váltunk el. Megfordult a fejembe az újrakezdés de aztán mindig emlékeztettem magam, hogy okkal szakítottam, nem akarom újrakezdeni a nyűglődést. Tehát én nem adtam esélyt az újrakezdésnek. Ő pedig szerintem szavak nélkül is sejtette, mert nem erőltette. Voltak elejtett megjegyzések, hogy jó együtt, de azt hiszem elfogadta, hogy ennyi volt, és tényleg.

2013. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen....ez az utolsó kétségbeesés. nem jelent semmit
2014. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!