Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézek el neki az ég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézek el neki az ég világon mindent?! Pl. Hogy megbámul más csajt miközben velem van stb.

Figyelt kérdés
Nagyon fel tud idegesíteni a barátom, elég bunkó tud lenni, de a végén mindent elnézek neki, egyszerűen nem tudok rá haragudni. Miért van ez?
2013. nov. 11. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelem.ez már ilyen. csak nehogy nagyot koppanj a végén.azért van egy határ amit már nem lehet elnézni hacsak nem célod h tönkrevágd magad.én is voltam így,én is elnéztem..végül szépen eldobott.:D
2013. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van benned egy ennyhe hajlam a gruppenre... sweet threesome :D
2013. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, hogy ilyen a szerelem...
2013. nov. 11. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

h.lyévé tesz.:P nálunk így volt eleinte csak nézte őket,de ok,hát vakságot nem fogadott.bár mellettem bámulni elég tapló dolog.utána már flörtölt,nyomult másra,ölébe ült a csaj,én haragudtam majd elnéztem...kimagyarázta.aztán csak eldobobott az egyikért.

nah de mindegy,ez az én sztorim.

csak azt mondom h mindent nem szabad elnézni.

2013. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

uhh az durva..

értem, köszi! :)

2013. nov. 12. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!