Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom más lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom más lánnyal kavar? Nagyon fáj

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 hónapja szakítottunk, közel 5 évig voltunk együtt(4 év, 9 hónapig).

Azért szakítottunk, mert már elhidegültünk egymástól, azt mondta, nem úgy érez irántam,mint régen és nem tudja mit akar, de inkább a szakítás felé hajlott, ezért szakítottunk.

Én teljesen kikészültem. Időközben újból keresett,hogy szeretne találkozni ,beszélni, mivel nem akar elveszíteni végleg...

Én belementem de láttam rajta,hogy kihasznál,csak akkor találkoztunk, ha éppen nem volt más dolga stb.

Nagyon rossz volt látni, hogy mennyire közömbös vagyok számára, hiszen nemrégen még a közös jövőnket terveztük...:( erre meg....

Mondtam neki,hogy jobb ha végleg megszakítjuk a kapcsolatot, ő meg elfogadta. Bár akkor azt hittem meghalok annyira fájt!

Ez történt kb. 2 hete

Azóta ő már más lánnyal randizik, és engem nagyon idegesít, rosszul esik :(

Mit tegyek? Nem bírom tovább, kikészít ez az egész :(

Valaki adjon tanácsot :(


2013. nov. 12. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ez így, majd túléled... Szerelembe még sosem halt bele senki.
2013. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne foglalkozz vele, ne rinyálj itt. Mi is csak annyit tudunk mint te magadtól (legalább is tudnod kellene).Foglald el magad mással: munka, suli, hobbik, SPORT, BARÁTOK, pasik. ENNYI! ÉS pozitívan AGYALJ, magold be magadnak hogy JÓL LESZEL. Komolyan, mondd fel. Meg hogy a boldogságodért fogsz dolgozni, mész előre, mert akkor lehet jó, neki nem kellettél, de ha fejlődsz, sokkal jobb embernek fogsz kelleni. BLA BLA. Komolyan.
2013. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyanilyen kérdésre már írtam választ, de nem találom, hogy bemásoljam


lényeg a lényeg, hogy ezen már mindenki átesett .. ÁTESETT!! szóval, ne aggódj meg fogsz gyógyulni.. jobbulást!!!

2013. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igyál minden este citromfű teát vagy orbáncfű teát! vagy vegyél be lefekvés előtt Wörishofener Nervenpflege tablettát, ez teljesen növényi és olyan az illata, mint a ZOO-CSEMEGÉ-nek. Próbáld meg túlélni valahogy ezt a fél évet, addigra meg majd meglátod: nélküle is elmúlt egy fél év, addigra már 3 pasival is jártál...

Isten tudja, hogy mit csinál = azért szakítottál ezzel a pasival, mert sokkal jobb fog jönni helyette és meg fogod még köszönni, hogy ez így történt!

2013. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én exem szakítás napján (!) összejött egy csajjal. szerinted én mit éreztem? mégis itt vagyok. aki nem szeret már azzal ne foglalkozz! ő nem fog tekintettel lenni rá hogy ne törje össze a pici szíved. Neked kell erősnek lenned és nem foglalkozni azzal mit csinál. Tiltsd le hogy ne is lásd és főleg ne beszélj vele többé amíg túl nem vagy az egészen. Mondjuk én utána sem látom sok értelmet nem tudnék exre barátként nézni de mindenki más.
2013. nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!