Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom találkozni akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom találkozni akar egy lánnyal, aki korábban tetszett neki. Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 2,5 éve járunk. Szerintem minden rendben van közöttünk, érzem, hogy szeret, törődik velem, sokat vagyunk együtt, nem szoktunk veszekedni.

Van egy lány, aki azelőtt tetszett neki, mielőtt mi járni kezdtünk. Ők soha nem voltak együtt, amolyan legjobb barátok voltak egy-két évig, csak éppen a barátomnak tetszett a lány, ezt elmondta nekem még korábban. Próbált közeledni a lányhoz, de nem lett belőle semmi végül. Három éve összevesztek valamin, azóta nem találkoztak, nem is nagyon beszéltek, fél évvel később jöttem én. Akkor egyébként 18-19 évesek voltak, voltunk.

Úgy alakult, hogy a barátom a napokban összefutott egy rendezvényen ezzel a lánnyal. Azt mondja, csak pár szót beszéltek, de a lány megkérdezte, nem ülnek-e be valahova dumálni valamikor, "a régi idők emlékére", mert sokáig nagyon jó barátok voltak ugye, és kíváncsi rá, hogy mi történt az elmúlt években. A barátom azt mondta neki, hogy megbeszéli velem. Otthon meg is kérdezte, hogy nem bánnám-e, ha egyszer találkozna ezzel a lánnyal.

Ez olyan hülye kérdés, most erre mit mondjak? Azt mondtam, hogy ha akar, menjen, mert mindig azon az elven voltam, hogy ha megcsal, vagy otthagy egy másik lány miatt, akkor úgyis mindegy, mert akkor úgysem szeretett igazán. Ha tényleg szeret, akkor nem lesz semmi köztük. Közben azért mégis bánt a dolog és bevallom van bennem egy kis félelem... Ti hogyan reagálnátok erre? Voltatok már ilyen helyzetben?


22/L


2013. szept. 28. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök mind1, sok választásod nincs, mint hagyni és reménykedni.
2013. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, h elmondta, és nem sunyult! Nem örülnék neki, ha titokban történne, de igy, h egy régi ismerőséve kávézik... hát aztán.. :)
2013. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha akar úgyis fog.... de a találkozó nem = a megcsalással. Amíg közli h kivel találkozik addig szeritem ne parázz.
2013. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!