Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan irányíthatóak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irányíthatóak a férfiak?

Figyelt kérdés
Tudtok tippeket adni arra hogy hogyan lehetne egy pasit olyan irányba terelgetni amit én szeretnék? Mondják sokan hogy az okos nő úgy irányít hogy a férfi azt hiszi hogy ő a főnök. Néha azért sikerül úgy körbecsomagolva előadnom a dolgokat hogy a végén azt hiszi hogy ő akarta a falat pl lilára festeni. Ti mivel és mit tudtatok így elérni a férjeteknél?
2013. nov. 12. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

hú, hát én kivillantom a tangám és azzal általában meg is fogom őket :)


sp voltam, sziasztok

2013. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
engem bárki tud irányítani aki ki van skillezve orálszexből. csak sajna bénák a csajok.
2013. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hahaha amúgy kedves utolsó ebben van valami :) ezzel az eggyel mindig elértem eddig amit akartam a páromnál :) :) :)
2013. nov. 12. 11:39
 4/14 anonim ***** válasza:
élethosszig jó taktika szerintem, mást nem kell alkalmazni :)
2013. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A farkuknál fogva.
2013. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megfarkaltatod magad vele egy nap 2-3x és úgy táncol, ahogy te nedvesedsz! :D
2013. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hús és szex.


20/F

2013. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szomorú ha egy kapcsolat olyan hazug, hogy az egyik irányítani akarja a másikat, úgy hogy az nem is tud róla.
2013. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Egy ilyen manipulatív nőt úgy vágnék ki az ablakon, hogy a lába nem érné a földet!

Az még ugye eszedbe sem jutott, hogy normálisan MEGBESZÉLITEK a dolgokat?

Az eszem megáll...

*sóhaj*

2013. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen manipulatív csajoknak mindig akaratgyenge, nem túl eszes pasijuk van, őket persze lehet így irányítani. De egy picit is okosabb pasit se soha az életben nem fogsz tudni irányítani, mert az első ilyen játékodnál levágja, mi a szitu. ;)
2013. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!