Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit akarhat tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit akarhat tőlem ez a férfi?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy férfit és állítólag én vagyok a mindene és nagyon szeret. Nagyon sokat beszélgetünk minden nap. Nekem feltűnt az, hogy mindig rólam kérdez mindent, szeretné, ha én elmondanék mindent magamról, de mikor én kérdezek róla, akkor mindig kibújik a válasz alól. Szóval én nem tudok róla semmit.


Már a kezdetektől sürget, hogy azonnal költözzünk össze, és mindig ideges, agresszív lesz, mert én még várni akarok.


Telefonon hívom, és már azt is nehezen veszi föl.

Azt mondja nagyon szeret, de a lelki bajaim szemmel láthatóan nem is érdeklik őt.


Szerintetek mit akar tőlem ez a férfi, mert sajnos beleszerettem.


Félek, hogy csak ki akar használni engem. Mit tanácsoltok?


2013. nov. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik... Csak le akar fektetni, semmi komolyba nem fog belemenni veled.
2013. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menekulj, de gyorsan
2013. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úristen, ennyire vak vagyok?
2013. nov. 7. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:

elbuvolt a feled iranyitott figyelmessege, ennyi. tipikus trukk a megfektetesre.

de o nyilvan nem akarja kiadni magat azzal, hogy mesel magarol, hiszen nem akar toled tobbet a szexnel.

2013. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nincsen rendben ott, szóval amig nem tudod mi a turpisság ne menj bele semmi komolyba!

"és mindig ideges, agresszív lesz, mert én még várni akarok"

mintha szoritaná az idő? Valami nagyon nem kóser!

2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyire...
2013. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak megfektetni akarna, nem nyomatná az összeköltözős dolgot.

De azért más bibi lehet még.


Szerintem költözz hozzá, de ne dózerold be a jelenlegi lakásodat, aztán majd meglátod.

2013. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!