Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire van így? Mit kellene lépnem? Adjak még egy esélyt? (Kicsit hosszú. )

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt. Most költöztünk össze nemrég. Mivel együtt lakunk, szinte mindig együtt vagyunk így nehéz bármit is eltitkolni a másik elől. Így hát neki sem ment. Észre vettem, hogy mióta együtt vagyunk már párszor felnézett egy társkereső oldalra, illetve regisztrációja is volt. Amit azóta mondjuk törölt, de ez a törlés három napja történt meg.

Amikor ez kiderült én nagyon összetörtem. Veszekedtünk és adtam neki egy ultimátumot, hogy vagy elmond minden kis hazugságot illetve titkot, ahogy én már ezt régen megtettem...vagy nem lát többet.

Nagy nehezen elkezdte mesélni a dolgokat.

Kiderült, hogy mikor összejöttünk egy éve, akkor ő egy olyan lányba volt még szerelmes akivel csak pár hétig tartott a románc, de az a lány csúnyán átverte és kihasználta. Csak a pénzre ment. Aztán talált rám, és találkozgatni kezdtünk. Én már rögtön éreztem az első találkozásnál valamit. Azt mondta ő is így volt. Én hamar szerelmes lettem belé. Ő pedig hitegetett, hogy azonnal belém szeretett. Aztán most, hogy minden kis hazugság kiderült elmondta, hogy az első 1-2 hónapban másba volt szerelmes, azután szeretett belém. Könyörgött, hogy ne hagyjam el mert szeret.

Voltak még apróbb dolgok, amikkel nagyon megbántott...Azt is elárulta, hogy kapcsolatunk első két hetében még volt egy lány akivel találkozgatott, hogyha én nem sikerülök neki legyen valakije.

Ezzel a mondattal azt éreztem, hogy ő csak búfelejtőként jött velem össze... A bizalom megingott nagyon felé, amit el is mondtam neki. Azt mondta tesz érte, hogy újra felépítse amit lerombolt...

Ez szerintetek is így van?

Azóta belém szeretett valóban? vagy csak hála és megszokás lenne részéről?

Lehetek én az igazi attól, hogy nem varázsoltam el már az elején?

Köszönöm előre is a válaszaitokat!

21/N


2013. nov. 12. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, valószínűleg te vagy neki az igazi, ha 3 napja törölte magát csak a társkeresőről. lol. sztem nem szeret, csak kényelmes veled míg nem talál mást. tipikus gyáva féreg fazon.
2013. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A társkereső oldalt egyébként megnéztem. Összesen kétszer lépett fel. Illetve az előzményekbe is csak annyiszor volt...sosem törölte, nem gondolta, hogy megnézem.

De ezek ellenére, ha a társkereső nem lenne mit gondolsz a dologról? :/

2013. nov. 12. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:

A társkeresős dolog az nagyon húzós, és azt gondolom, hogy undorító dolog a másikkal szemben.

A többi hazugság pedig... az egy dolog, hogy nem szeretett egyből beléd, viszont őszintének kellett volna lennie. Azóta természetesen beléd szerethetett nagyon, de egyet ne felejts el, ha az elején hazudott, akkor esélyes, hogyha a rózsaszín felhő eltűnik, folytatja tovább... Ezzel vigyázni kell. Mivel szereted adj neki esélyt, de nem biztos, hogy rá kell építened a jövődet.

2013. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld megérteni a tagot: csalódott egy lányban ráadásul nem sokkal az előtt, hogy Te megjelentél az életében. Persze, hogy "bebiztosította" magát, akkor még gondolom alig ismert Téged. A szerelem kialakulása és elmélyülése azért nem egy-két napos folyamat.


A társkeresőről ez a véleményem: én jópár éve vagyok a párommal és fel szoktam nézni társkereső oldalakra, de nem azért, mert el akarom hagyni őt, hanem a következő okból:

ha 1-2 hétig nem találkozunk vagy hanyagoljuk a szexet, akkor gyakran annak a segítségével könnyítek magamon... Hát ennyi, lehet hogy ez szerintetek gáz, de nekem ez jön be :P


Nálatok folyamatos a szexuális oldala a dolognak? Lehet hogy csak kedve támadt megrázni az anakondát, nem?

2013. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek megbocsájtható, hogy a kapcsolatunk először számára csak kaland lett volna?

Engem az egészben ez zavar. Ezért is bizonytalanodtam el..hogyha úgy indultunk honnan tudjam ez változott e?

Honnan tudhatom, hogy vajon tényleg engem szeret- e azóta vagy még azt a nőt..

Mondani bármit lehet. Igen érzem, hogy szeret...de így már bizonytalan vagyok abban, hogy őszintén csak engem.

Illetve, hogy egyáltalán kialakulhat e egy ilyen történetből az, hogy valóban velem akar együtt élni.

2013. nov. 12. 13:12
 6/11 A kérdező kommentje:
A szexel véleményem szerint nincs problémánk. Persze egy év alatt azért ritkult az aktusok száma. Eleinte volt, hogy naponta többször is. Mikor az ember feltérképezi a másik testét. De így, egy év után is ha nem is naponta, de minimum két naponta van szex. Illetve ha menstruálok sem hanyagoljuk egymást, hiszen rengetek erogén zóna van, illetve szám. Meglepő módon viszont, ponrót nem találtam a gépen sem az előzmények között.
2013. nov. 12. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Mai világban az teljesen természetes, hogy a randizgatás időszakában egyszerre több vasat is tartunk a tűzben, és igen férfiak nők egyaránt tudnak vacillálni azon, hogy kit válasszanak (pl. szenvedélyeink az impulzív, kissé r.i.bancos, állandóan pörgő nő felé terelnek, míg józan eszünkkel meg belátjuk hogy egy kulturáltabb, nyugodtabb szépséget árasztó, talán lassabban megnyíló nő mellett lennénk boldogok) .
2013. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor meg nyugodj meg! A múltat minek firtatni? Most Téged szeret, bízz meg benne, semmi rosszat nem csinált nem? nem csalt meg meg semmi sőt őszintén elmondta, hogy mi volt. Ez értékelendő és azt jelenti, hogy szeret Téged. Ha nem szeretne akkor hazugságban tartana. Becsüld meg és felejtsd el, tök normális srácnak tűnik az elmondásod alapján.
2013. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor nincs gond.
2013. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fiatal vagy még! Ez a kapcsolat pedig mindig tele lesz kételyekkel....Nem lesz már ugyanolyan,hiszen tudod az igazságot...
2013. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!