Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek adjak neki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak neki egy esélyt? (Hosszú és bonyolult történet természetesen. )

Figyelt kérdés
Szóval annyi lenne az én pillanatnyi helyzetem, hogy nagyon nem tudom eldönteni, mit csináljak. Ma délelőtt a suliban bevallotta az egyik osztálytársam, hogy nagyon tetszem neki, és ő lenne a világ legboldogabb embere, ha lehetne köztünk valami. Elsőre egyértelműen nemet mondtam neki, egyrészt mert az osztálytársam (még ha már csak 2 hónapig is), másrészt meg nagyon lesokkolt az egész bejelentésével. Aztán ma délután itthon elgondolkodtam az egészen, és most már végképp nem tudom, mit gondoljak. Azt tudni kell a történetből, hogy ez a srác egy nagyon csendes, visszafogott fiú, aki ráadásul nem is túl népszerű az osztályban, velem és néhány emberrel viszont nagyon barátságos és vicces tud lenni (igazából valamennyire barátok is voltunk eddig). Amikor említettem a barátnőimnek a vallomását, egyből megkaptam, hogy kb. bárki más megfelelő lenne hozzám, csak ő nem. Én viszont egyre inkább azon gondolkozom, hogy most végre rendbe jöhetne az eddigi katasztrofális szerelmi életem, erre eldobok egy ilyen kínálkozó alkalmat. Szerintetek mit csináljak most? Sajnálatból semmiképp sem akarok mégiscsak igent mondani neki, de valahogyan tipikusan egy olyan embernek tűnik, aki ugyan nem teregeti ki az egész életét mindenki előtt, de a hozzá közel állókat nagyon tudja szeretni és igenis érdekes tud lenni, még ha elsőre egy unalmas jó fiúnak néz is ki. Mi legyen mégis?
2013. ápr. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyetted nem tudunk dönteni :) Úgy hozd meg a döntésedet,ahogyan helyesnek véled :)
2013. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne a barátnőidre halgass,ők honnan tudnák hogy mi jó neked?!
2013. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mások véleményére adj. Amit leírsz róla, nekem például abszolút az esetem. Azt kell eldönteni, Te vonzódsz e hozzá, jól érzed e magad a társaságában. Ha igen, ne foglalkozz a többiekkel.
2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mielőtt bevallotta, hogy tetszel neki, nem szemeztetek pl? Ha szemezel vele, bejön neked, biztos igen a válasz:) barátnőid nem befolyásolhatnak a döntésedben
2013. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Adj neki egy esélyt ! :)

Hidd el,kevés az ilyen fiú,és mindenki megérdemel egy esélyt!

Hidd el,tapasztalat..

16/F

2013. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!