Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért mennek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért mennek vissza egy rossz kapcsolatba?

Figyelt kérdés
egyik ismerösöm mindig rinyált milyen szar a kapcsolata, pia, veszekedések, már sok esélyt kapott stb... fent volt társkeresőn meg ismert valakit aki jo volt hozzá szerette stb... majd vissza ment a régi kapcsolatba. Mégis miért jó ez lányok? valaki meg magyarázhatná.
2013. nov. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

várják a változást. az ember olyan, hogy mindig az kell neki ami nem az övé, vagy nem lehet. ilyen pl a tisztelet, ha nem kapta meg vágyhatott rá. vagy pl a szerelemre.

a fejlődött ember az, aki a boldogságát keresi, és nem pedig azt akitől még nem kapta meg.

20N

2013. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na erre én is kíváncsi vagyok

nekem is az egyik ismim ilyen

2013. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mifelénk a pasik is a legszemetebb nők mellett tartanak ki, aki tízszer megcsalja, kihasználja, stb. Hiába van ott a sok rendes nő, a legjobb pasik ezek után futnak.

Aztán ha a nő néha lelép egy jobb pasival, addig jó a rendes csaj is, de ha a "szemetebb" nő visszafogadja nagy kegyesen, azonnal rohan hozzá. Most nem magamról írtam, egyiket se, de a baráti körben nagyon sok az ilyen eset.

2013. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így még kevés infó. De simán lehet az pl., hogy az exhez képest kúráltabb új férfinak csak rövid szórakozásra kell a nő (testét kedveli, de lelkileg nem igazán kötődik hozzá), ha az ex még tolerálható szinten problémás csak, és a nő érzi, hogy az tényleg őszintén szereti, akkor meg tudom érteni azt,hogy egy normálisabbnak tűnő férfi helyett miért a problémásabbat választja a nő.
2013. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolaton belüli erőszak hármas számú tévhite: Ha kapcsolaton belüli erőszak átélője visszatér a bántalmazójához, akkor biztos kívánja, hogy bántalmazzák.

Ez a legnagyobb és legelítélendőbb tévhit az összes közül, mert áthárítja a felelősséget az áldozatra.

A valóság az, hogy nagyon sok okot lehet felmutatni, hogy a túlélőknek miért kell visszatérniük a bántalmazóikhoz.


- a bántalmazó irányítja a pénzügyeket

- a bántalmazó nem engedi a másikat dolgozni

- próbálnak a gyerekek előtt "normálisnak" tűnni.

- a bántalmazó gyilkossággal vagy öngyilkossággal fenyegetőzik, amennyiben elhagyják őt.

- nincs máshol lakni

- nincs pénz és jármű, amivel megszökhetne

- tagadják, hogy még egyszer elő fog fordulni

- a vallás és a kultúra nem engedi őket elválni

- az áldozat nincs tisztában a választási lehetőségeivel

- a barátok és a családok nem támogatják a különválást (a bántalmazó legtöbbször szimpatikus a harmadik félnek)

- inkább maradnak a bántalmazóval, minthogy hajléktalanak legyenek.

- a bántalmazó mentálisan és fizikailag megakadályozhatja a gyerekek elhelyezésének kimenetelét.


A kutatások azt is kimutatták, hogy az áldozat akkor van a legnagyobb veszélyben, miután elhagy egy ilyen kapcsolatot. Ilyenkor történik a legtöbb gyilkosság.

2013. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!