Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket szokott hívogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szokott hívogatni néha az exetek?

Figyelt kérdés
Engem nem, csak a szakítás után fordult elő párszor. Nehéz volt levakarni. De most látom, hogy újra nézegeti a facebookomat. Nem akarok vele egyáltalán beszélni, látni sem akarom soha többé. Már a gondolattól rosszul vagyok, hogy meghallom a hangját. Annyira nagyon nem vagyok rá kíváncsi. Akkor se kéne, ha ő lenne az egyetlen férfi a világon és én egyedül döglenék meg tíz macskával. Azért lett dobva, mert rosszul bánt velem. Röviden. Csak azért írtam le a kérdést, mert nyomaszt, hogy megnézi a facebookom. Ja és egyébként akaratos típus, mindig is féltékenykedő volt és nem akarom, hogyha lesz új kapcsolatom, akkor neki álljon hisztizni. Mert szerintem ezért nézegeti a facemat a kis lelki nyomorék. Hiúságból. Szívből gyűlölöm az ilyen embereket.

2013. nov. 12. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nézegeti a facebookodat?
2013. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, amit itt leírtál. Még hónapokig hívogatott, reménykedett, találkozni akart velem...de én mindig leráztam. Aztán már nem bírtam tovább, és azt találtam ki, hogy van valakim, azóta nem keres nem ír, nálam ez jött be, mert máshogy nem vette észre magát.
2013. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem igen. Az exem az egyik legjobb barátom :DD
2013. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szó szerint hívogatni nem, de kb. rendszeresen beszélünk fb-n vagy itt-ott, mivel mi is jóban maradtunk. :)


Amúgy ha ilyen probléma lett volna vele anno, mint amit írtál, akkor engem is zavarna, ha keresni próbálna.

2013. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,és egy barátja által üzengetett utána, hogy így szeret, úgy szeret, más számokról hívogatott, azután is, hogy lett barátom. Igazi kis nyomoronc, utálom.

Amíg csak nézegeti a fb-d nincs baj...

2013. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 Jézusom, ez nagyon szánalmas.
2013. nov. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!