Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy pár hónapja folyamatosan ismerkedek, randizgatok. Minden nagyon szépen és jól alakult addig amíg el nem kezdett túlságosan Facebookozni a telefonjával akkor is amikor velem volt. Sokat veszekedtünk ebből, azt mondta "nem fogja csinálni, csak fáradt és amikor fáradt akkor ezt szokta csinálni".Nem hagyta abba, és tudom, hogy lányokkal beszélget, de azt mondja, hogy nem találkozik mással, nem fekszik le mással. Nem vagyunk együtt, úgy, hogy nem tartozik nekem semmivel, de azért az szerintem elvárható,hogy ne az én társaságomba beszéljen másokkal. Rám meg nem figyel. Egyik nap megmondtam neki, hogy többet ne keressen, mert én ezt nem bírom elviselni. Ő ezt úgy fogta fel, hogy én kidobtam. Persze én akarom őt, de, ha neki ennyire nem számítok akkor minek folytassuk?. Ezek után többször is beszéltünk még és mindig kérdezte, hogy megyek e arra a szórakozóhelyre ahova szoktunk járni, de ott direkt a szemem előtt az összes létező nőre rámászott és látszott, hogy direkt azért csinálja, hogy engem idegesítsen, mert közben folyton engem nézett.Ez két bulin volt így. Első buli után azonnal azt mondta, hogy bocsi, teljesen kész volt. Most meg utoljára olyanokat mond, hogy" sajnálja, nagyon rendes lány vagyok, nem akar engem bántani, tényleg bocsi". Meg, hogy "ne haragudjak". De csak ennyi. Írkálni rám ír FB-on, de semmi lényegest nem beszélünk. Nem mondja,hogy találkozzunk, csak, hogy ott e leszek azon a szórakozóhelyen. Most akkor mi van? De lefektetni meg nem akar, mert akkor tudnám, hogy csak arra kellettem, de én nem olyan srácnak ismertem, mert amúgy elég komolyan áll a dologhoz, csak lehet engem nem vesz komolyan....Nem értem. Várjak és legyek türelmes? Vagy lépjek túl rajta? Csak azért tartsa velem a kapcsolatot mert jó tartalék vagyok? Vagy annyira meg van sértve, hogy "kidobtam", hogy azt várja én hívjam őt talira?
2013. nov. 13. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a 21. század én is mindig ránézek a facebookra pl sétálás közben, meg a barátnőm is. Sajnos ilyen. Utálom és nem akarom nézegetni, de valahogy mégse bírom ki nélküle. Függőséget okoz:D
2013. nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy jól szórakozik rajtad és ahogy mondtad is, jó tartalék vagy neki.

Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, úgy legalább nem tud egyfolytában kérdezősködni se és neked is könnyebb lesz kiverni őt a fejedből.

2013. nov. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi van a mai fiatalokkal...:) Egy ilyen h*lye gyerekhez miért állsz hozzá komolyan? Szard már le... Nem veszed észre, hogy csak játszik?
2013. nov. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Társalgás közben előkapja a telefont? Hát hallottál már arról hogy "elbutulás"? :D

Minek foglalkozol vele? Az érzelmeid csapdájába estél azt hiszem, mert egy nyilvánvalóan "gyökér" sráccal próbálsz összejönni. Olvasd el újra amiket írtál, hogy miket csinál.

Hagyd a fenébe.

2013. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem az exemmel jársz? Mert ő volt ekkora gyépés.

Ahogy a többiek írták vagy szórakozik veled vagy ennyire hülye komolytalan éretlen pincsi. De a lényeg, hogy biztosan nem akar tőled semmi komolyabbat. Nem kellesz neki.

2013. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 13. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!