Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább a 20-as éveiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább a 20-as éveiben járó, női véleményekre lennék kíváncsi. Végleg el szúrtam? "a többi lent"

Figyelt kérdés

Nos a történetem nem túl bonyolult, számomra mégis tele van kérdőjelekkel... Én egy 24 éves srác vagyok, aki bele esett abba a hibába hogy bele szeretett egy nála 2 évvel fiatalabb nőbe, nos a problémák itt kezdődnek...

Az említett nővel nagyon régóta, nagyon jó barátok voltunk.

Régebben már fel vetettem neki hogy lehetne ez több is mint barátság. Hát nem jött be a dolog. :(

A válasz a következő volt: " nem akarom el rontani a barátságunkat... "


Hát a Következő fejezetben újra CSAK barátok voltunk.

Én mindent meg tettem hogy ez működjön, de a közelmúltban

egyre jobban azt éreztem hogy ez nekem nem elég...

Vesztemre ezt ismételten meg osztottam vele is.


Innentől kezdve ismételten új fejezet nyílt, amiben már nem is tartjuk egymással a kapcsolatot.

De én azóta is minden nap gondolok rá, és nagyon hiányzik!


Szóval tanácsot szeretnék, szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?



2013. nov. 13. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz csak a barátja lenni, akkor felejtsd el. Ha viszont tudsz, akkor mondd meg neki, hogy átgondoltad, és inkább leszel csak a barátja. De ha így teszel, akkor tartsd is be, mert még egy szerelmi vallomás, és végleg repülsz az életéből.
2013. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van a válasz. Felejtsd el örökre! Ha valaki a szép szóból nem ért az a csúnyából fog tipikus esete. Akkor kellett volna visszavenni amikor először elutasított. De te tovább nyomultál és az önzőségeddel elvesztetted. Ez a vonat elment.
2013. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el. Ha valakit szeretsz, de ő nem viszonozzak, akkor nem kell barátkozni. Saajnos ez van. Ha meg mégis pálfordulat állna be nála, majd ő keres. Engem nagyon idegesítene, ha nem értené meg az elvileg barát-barátom, hogy nem vonzódom hozzá!

"Tuningold" mind a külsőd, mind a belsőd, hogy férfiasabb és vonzóbb légy. Hátha ez segít, akár vele, akár mással.

2013. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem barátként tekintessz rá ne eröltesd, ne áltasd se magad se őt azzal, hogy megelégedsz ennyivel ez nagy butaság lenne, felejtsd el.
2013. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit nem értettél azon, hogy legyünk csak barátok? Ha nem akar többet, hát nem akar. Sz*r ügy, de ez van. Nem tudtad tiszteletben tartani a kérését, persze, hogy bepöccent rád.

Voltam hasonló szituban. A férfi azt mondta, jó, legyünk barátok… De éreztem, hogy nem csak barátként néz rém, és ez egy idő után már annyira zavart – mivel én egyáltalán nem éreztem iránta semmi hasonlót -, hogy inkább szép lassan megszakítottam vele a kapcsolatot.

Felejtsd el őt. Nem lesz egyszerűm de tovább kell lépned.

2013. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az olvasottak alapján, tényleg jobb lesz ha ennyiben hagyom a dolgot és tovább megyek a saját utamon...

Köszönöm mindenkinek sokat segítettetek!!!

2013. nov. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!