Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek közül a foglalkozások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül a foglalkozások közül melyiket tudnátok leginkább elképzelni a barátnőtöknek? Melyiket a legkevésbé?

Figyelt kérdés
katona, orvos, rendőr, ügyvéd, jogász, kriminológus, gépészmérnök? indoklást is légyszives.:)
2013. júl. 6. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Leginkább: rendőr, katona, jogász, kriminológus, mert érdekes területek nekem és nem untatnak, kivéve a jogászt, de hát tudjuk h a jofász nőkkel milyen kufni...:D

Legkevésbé: Orvos, mert sokat van távol (ügyeletek, továbbképzések stb), gépész (mert egy nő nekem ne okoskodjon műszaki dolgokban):)

2013. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jogászt tudnám leginkább elképzelni, mert az a leghétköznapibb. Katonát a legkevésbé, mert az nagyon férfi szakma.
2013. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leginkább gépészmérnök.

Az összes többi nagyon nyomasztó tud lenni.

2013. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez h*lye kérdés szerintem ha valaki szimpatikus valakinek akkor nehogy már azon múljon hogy mit foglalkozik!
2013. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legjobban orvos.

Legkevésbé katona.

Mert ahhoz durva fizikum is társulna és nekem az nem tetszil egy nőn és és nem örülnék neki,ha hónapokra eltűnne.

2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Katonát semmiképen sem.


Orvos - nem rossz, mivel félek az orvosoktól, de neki el merném mondani a bajaim. Mondanám, hogy legjobb ha urulógus vagy nemibeteg-gondozó mert akkor nem kell orvos előtt beégni, hanem otthon megnézi, de akkor meg más csávók farkát fogdosná, mint "munka" és sosem jönnénk össze, mert összehaonlítana a többiekkel és nem versenyezhetek a +18-as kategóriával


Rendőr? "Egy rendőrnő az álmom" - hát nem. Mondjuk jó lenne, ha összeütközöm a törvénnyel...


Ügyvéd - tuti nem. Kiforgat mindenemből. + gonosz


Jogász - papírtigris...


Krimiakármi - nem.


Gépészmérnök - nem rossz én úgyis gyík vagyok ha szerelni kell valamit.

2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy leendő gépészmérnök már volt. De őt elbasztam...

A katonán kívül elsőre nem látok a többiben semmi kivetnivalót.

2013. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nektek laikusoknak mi a különbség az ügyvéd és a jogász között? :)
2013. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!