Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat "megcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat "megcsalás" után is?

Figyelt kérdés
A kérdésben azért tettem idézőjelbe a megcsalás szót, mert konkrétan nem történt meg a dolog...a szándék volt meg a páromban...de a kolléganője nem ment bele. Úgy szeretett bele a munkatársába, hogy állítólag közben engem is szeret! Voltak próbálkozásai nála...tette a szépet...udvarolt neki...de nem lett belőle semmi. Attól függetlenül, hogy nem teljesedett be a dolog..úgy érzem ez mégis megcsalás. Kegyetlenül fáj! Most mégis mit kellene tennem? Szeretem Őt...de nagyon mélyen csalódtam benne, és fájdalmat okozott.

2013. nov. 13. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerhetjük az érzéseidet és a kapcsolatodat. Nézz magadba őszintén és találd ki h mit akarsz: ne hazudj magadnak.
2013. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Működhet úgy a továbbiakban, hogy alapvető dolgokban csalódtam benne ?
2013. nov. 13. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy egészséges kapcsolatban egyik fél se tud másba beleszeretni, tehát nálatok valami nem működik rendesen. A másik dolog, hogy ha a párodon múlt volna, bizony lefeküdt volna a nővel, tehát én ezt megcsalásnak venném. Kérdés, hogy ezt az összetört bizalmat meg lehet-e javítani ill. meg akarjátok-e javítani?


(27F)

2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem!Semmiféleképpen se!

Elmondom miért

1x megtette megfogja máskor is , lehet nem most hanem évekkel később!

Másik meg most már tudatában vagy, hogy képes erre és féltékeny leszel állandóan, tönkre fogod magad tenni ezzel és a kapcsolatot is.

Felejtsd el!

(Tapasztalatból beszélek.)

2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyénfüggő. Akár működhet is, sőt össze is hozhatja jobban, de nagyobb eséllyel mérgezi meg.

Nálam megmérgezte a szakítás után kezdtünk el újra közeledni, és igazándiból a bizalom helyreállt de más változások és hatások miatt maradt mg a barátságnál. De ha úgy alakulna újrakezdeném vele és megbíznék benne.

2013. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem már sose lesz olyan mint előtte.
2013. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez így megcsalás.


Tehát, a szándék megvolt benne, nem rajta múlott a dolog.

becsapott, mert elhitette hogy szeret, pedig közben másba lett szerelmes, vagyis téged nem szeret, ki tudja mióta...

Kizárt, hogy ezek után meg tudsz bízni benne,

Úgy meg nincs értelme.


Én elhagynám. Nem tudnám ezt elviselni...


27/N

2013. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem tuti nem működne, azon aggódnék mikor akarna át*aszni legközelebb, brr.. fenének kéne ez a szenvedés
2013. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha velem ilyet teene, biztos hogy kivägnäm, akärmennyire is szeretem. Nem szeretnem, ha kesöbb meg nagyobb fäjdalmat okozna. A megvältozäsban sajnos nem hiszek.
2013. nov. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!