Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a pasim tilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a pasim tilt az LB-mtől?

Figyelt kérdés

A barátom nem enged el a legjobb barátnőmmel bulizni. Az igazság az hogy valamiért nem kedveli, plusz féltékeny rá szerintem, mert minden nap együtt vagyunk, barátommal pedig sajnos távkapcsolatban vagyok. Arra is gondoltam talán az feszélyezi, hogy szingli. Azt hiszi megront LB-m, pedig vigyázunk egymásra és ha mondjuk valaki rám mászott, ő elrántott ilyesmi. Egyszer voltam vele, azután barátom napokig sértődött volt, mert hogy csak ennyit kért...

Pedig nem lenne semmi oka aggódni, normálisak vagyunk. Rengetegszer próbáltam megbeszélni vele, de folyton azt kérdezi, veszekedni akarok? Meg hogy túl van tárgyalva...


Mit tegyek? Olyan erős barátnőmmel a kapcsolatunk. Viszont nem akarom megbántani barátomat sem, lassan 2 éve vagyunk együtt...


2013. nov. 13. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
LB, mint Limp Bizkit? Akkor nem csodálom, hogy azoktól a koncertektől félt.
2013. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel nem tudod vele megbeszélni, még az elején menekülj..legközelebb kitől tilt el? anyukádtól? birtoklási vágy erősen... menekülj. én igazából nem foglalkoznék vele és akkor amikor találkoznék a csajokkal
2013. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleve nem normális, ha egy kapcsolatban valakitől tiltanak. Főleg egy 2 éves kapcsolatnál gáz.

Hány évesek vagytok?

Én mindenesetre ha választás elé állítanak, azt választanám, aki nem állít választás elé. (Érted, remélem!)

2013. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!