Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem jár be dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem jár be dolgozni sűrűn, inkább velem van, ez normális?

Figyelt kérdés
fordítóként dolgozom,nagyon jól keresek,tehát megengedhetünk magunknak anyagilag bármit,nem ezzel van a gond. nos,neki olyan a munkahelye,hogy órabér alapján kapja a fizetését,annyit jár be,amennyit akar,tuti,hogy nem fogják kirúgni. most kiderült,hogy sajnos beteg vagyok,kezelésekre kell majd járnom,és 2 hete jó ha 3 napot volt össz-vissz dolgozni. itthon van velem,amíg dolgozom,addig játszik,és mindig ki akar szolgálni.szerintetek lehet ebből később baj? 8hónapja élünk együtt
2013. máj. 16. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A nőknek semmi sem jó?
2013. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez valami vicc?

az órabér nem azt jelenti, akkor megyek be amikor akarok, hol élsz Te, attól van munkaviszonya, munkaszerződése, a kötetlen munkaidő sem ezt jelenti,

szóval ez nem igaz, de Te tudod N

2013. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fél a csaj, hogy megunja a palija, de ha tényleg ő az igazi, akkor ez nem fog megtörténni.


Ha így sincsenek anyagi gondjaitok,akkor azt se értem, hogy egyáltalán minek dolgozik. XD

2013. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem,semmi vicc,tényleg úgy dolgozik,ahogy szeretne,de nyilván ha havi 9-10 napot megy be,akkor 100e-nél nem lesz több a fizetése,de a pénz egyikünket sem érdekel(amíg legalább valamelyikünk keres úgy,hogy kényelmesen meg tudjunk élni)
2013. máj. 16. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10munkanapért 100ezer forint fizetés?:O

Mit dolgozik a barátod?

2013. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
játéktesztelő
2013. máj. 16. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadt jól kerestek és ő állatira aggódik érted a betegséged miatt. Ez esetben abszolút megértem.


Mindemellett ha nem szorulsz segítségre, lehet, hogy hasznosabb lenne számotokra, ha megpróbálnátok minél normálisabban élni a mindennapokat.


Ez a kapcsolatotoknak is jobb lehet, de a munkának is jót tesz, hiába mondod, hogy nem baj, ha nem jár be kicsit.

2013. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Játéktesztelő? :D

Az hogy lehet lenni?


Én is akaroook :) És a fordító is tök jó, imádom a nyelveket is! :DD


Ne aggódj amúgy. :) Tök jó nektek az én szememmel nézve, és nagyon aranyos a párod.


17/L

2013. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, irigyellek titeket:S
2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!