Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már fél éve együtt vagyunk, de úgy érzem, most, hogy fontosabb neki a LoL mint én?

Figyelt kérdés
mikor megismertem már akkor LOLozott , én is játszodtam egy ideig csak aztán meguntam..persze nagyon okos egy osztályba járunk és rendesen tanul, de velem már nem foglalkozik annyit... lehetséges hogy fontosabbnak tartja a játékot mint engem?
2013. nov. 13. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is játszik a LOL-al, és tény hogy nagyon le tudja kötni, meg minden, de azért mindig rendszeresen találkozunk, és cseppet sem hanyagol el. Szerintem ha ezt érzed, igazad is van. Próbálj vele szépen beszélni az érzéseidről.
2013. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen.
2013. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. nov. 13. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a jó isten megáldott két mellel meg egy seggel egyszerűen oda mászol elé és mozgatod a csípődet jobbra-balra és\vagy a melledet és az ágy felé indulsz ----> problem solved, ha nem jön össze az szívás akkor joggal aggódsz
2013. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj na xDD
2013. nov. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!