Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal fél éve vagyunk együtt, de ő már nem érzi azt a tüzet mint az elején, nem kíván már annyira, pedig szép vagyok. Nagyon szeret, de nem tudom van-e igy értelme folytatni?

Figyelt kérdés
próbáltam feldobni már a dolgot,de eredménytelenül,tudom h fáradt,próbálom megérteni,de már kikészülök lelkileg :(
2013. okt. 30. 10:04
 1/6 zotanbro ***** válasza:
hagyd szerintem..keress vki mast.
2013. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lépj:)
2013. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fél év alatt ellaposodott a kapcsolat, akkor ennek nincs jövője... 25 év után még esetleg...
2013. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezért szakítottam egy hete. Jó döntés volt. Még aznap össze is jött egy másikkal, akivel gondolom már régóta kavart a hátam mögött. Ilyenkor már csak idő kérdése, hogy megcsaljon. Teljesen felőrölt engem is a közönye, csomót idegeskedtem de rájöttem nem érdemes próbálkozni mert sose lenne semmi olyan mint az elején így inkább eljöttem. Ha ilyen rövid időtáv alatt gondok vannak mi lenne később? Jobb az ilyet hagyni, hidd el nekem. Csak kikészülsz és felőrül az idegtépő próbálkozás. 25/L
2013. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
annyira hiányzik az ami az elején volt,és olyan nehéz szakítani miközben szerelmes vagyok,de így sem jó,mert nagyon szenvedek :(
2013. okt. 30. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más választásod, csak ez a kettő. Tényleg nagyon nehéz tudom mert az én szívem is vérzett amikor szakítottam mert szerettem Őt de valahol meg kellett már húzni a határt meg úgy vettem észre nme is érdekelte az egész. Ha csak én akarom rendbehozni az kevés. Mindkét félnek akarnia kell. Ha Ti mindketten akarjátok (tehát ő is nagyon igyekszik) akkor lehet esélyetek. Különben minél előbb lelépsz annál jobb lesz neked.
2013. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!