Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreztessem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem a barátommal, hogy nem alap dolog az, hogy együtt vagyunk. Hogy ijesszek rá, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

Elég sokat bánt, úgyértem sokszor megbánt olyan dolgokkal, amiket én bizalmasan elmesélek neki, és a hobbimban sem támogat. De azzal már eljutott olyan szintre, hogy már nem áll annyira ellenségesen hozzá, hogy választás elé állítson, hogy vagy ő vagy a hobbim. (mert fél éve ezt is megpróbálta)


Azt már hiába mondom neki, hogy "ha ilyen rossz velem, miért vagyunk még együtt?" Akkor csak idegbetegeskedik egy sort, másnapra megnyugszik, és próbál bújni, meg, hogy ő mennyire sajnálja. Viszont egy egy vita során közli, hogy ezt egy normális férfi nem hagyná, amit én csinálok. Erre válaszul aztmondtam, hogy egy normális nő sem, amin meg most teljesen ki van akadva, és nem érti, hogy ezt miért mondtam...


Szóval, mit csináljak? Segitsetek légyszi! 2 éve vagyunk együtt..

én19L ő 23 f


2013. okt. 18. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Játszmázás, játszmázás, játszmázás.

Inkább arról beszélgessetek, hogy mit értékeltek a másikban, illetve egyértelműen jelezzétek, hogy mitől éreznétek jól magatokat.

Elvégre ezért vagytok együtt, nem? Nem azért, hogy egymás fejéhez vagdossátok, hogy kinek mi a baja a másikkal!

2013. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azért leírhattad volna, hogy milyen hobbiról is van szó, hogy az ő szemszögéből is meg lehessen vizsgálni a dolgot.

Beszéld meg vele, ha nem érti meg akkor pedig rendezz meg egy kamuöngyilkosságot, ha akkor sem érti meg akkor pedig hagyd el.

2013. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

zenélek egy zenekarban.

Már próbáltam azt is, hogy (tényleg szükségem volt rá) irattam a házidokimmal nyugtatót,és azt szedtem, aztán elmondtam neki, hogy nyugtatót kellett irtanom, mert nem megy így veszekedésekkel az iskola sem...

Erre annyit csinált csak, hogy ő is elment az orvosához, iratott egy 2x erősebb nyugtatót, mint én, és majdnem bevette az egész üveggel, mielőtt jött hozzám, hogy lássam mennyire szétvan csúszva. Aztán közölte, hogy miattam..

2013. okt. 18. 14:30
 4/19 anonim ***** válasza:
Hobbit leirhatnád igen!
2013. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
már leírtam.
2013. okt. 18. 14:33
 6/19 anonim ***** válasza:

Készülj fel lelkileg. Egyik nap amikor nincs más dolga, hosszasan beszélj el vele.


Úgy kell időzíteni, hogy legyen időd lélekben felkészülni és csomagold össze a cuccod, de úgy, hogy ő is észrevegye, ha megjön.


Akkor üljetek le és beszéld meg vele, hogy neked ebből eleged van. Szereted, és épp ezért már eleged van abból, hogy az bánt akit a legközelebb kéne érezned magadhoz.

Mond el, hogy most vagy megbeszélitek és lefixáljátok, hogy mi miért van és igyekeztek olyan irányba haladni, ami működő képes... viszont nem csomagolod még ki a cuccaidat, mert ha ez csak egy hétig tart a harmónia, akkor lelépsz, egy köszönés, puszi nélkül.

2013. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyikotok sem szazas :-)
2013. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"már eleged van abból, hogy az bánt akit a legközelebb kéne érezned magadhoz"


Miért, a kérdező nem ugyanezt csinálja? Nyugtatót írat, és közli a párjával, hogy miatta kell szedni? Ez mi, ha nem támadás?

Ha a másik fél írta volna ki a kérdést, akkor mellé állna mindenki, holott ezek nem egyoldalú dolgok. Itt mindkét fél szépen játszmázik, és a másiktól várja a megoldást. Így meg nem fog menni.

2013. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
most komolyan, kell ez neked? Hogy nyugtatót szedjél a baromságai miatt? Kérdezd meg, mit szeret benned, lehet, csak azt, hogy van valakije. Ha sokat bánt, hidd el, nem szeret. A szeretet bizalom és tolerancia is. Én sem hagynék ott egy zenekart pasi miatt, az hozzád tartozik.
2013. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért azt had mondjam el, hogy már csak az után kezdtem el szedni miután már legalább fél éve heti szinten jöttek olyan vitáim amitől előjött a pánikbetegségem, és el akart tiltani dolgoktól. Ha még a szüleim akarnának ilyen lépést tenni, akkor aztmondom, hogy oké. De a barátom még nem egy olyan személy 1, másfél év után, aki eltilthat dolgoktól..
2013. okt. 18. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!