Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok a 6 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ewy990512 kérdése:

Szerintetek sok a 6 év korkülönbség? Mit csináljak? Többi lent ;)

Figyelt kérdés
Mert van egy srác akibe szerelmes vagy ő 21 éves, állítólag ő is szerelmes belém , de nem vagyok benne biztos h jó ötlet lenne-e járni?!. Barátnőim szerint csak szexet akar de nem tudom -.- Most mit csináljak?? :o L/15
2013. nov. 13. 17:37
 1/4 errre ***** válasza:

Te még gyerek vagy! Minek neked 21éves fiú??

Úristen.

2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még nagyon sok. Kiváncsi vagyok, hogy milyen az a fiú aki egy 15 éves gyerekkel akar kezdeni. Vagy valami infantilis barom, vagy tényleg csak megd.gni akar. Szerintem inkább a korosztályodban keresgélj.
2013. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 errre ***** válasza:

Azért én is kíváncsi lennék arra a fiúra, hogyan gondol rád..sőt szerelmes is beléd?!

Biztosan nem 100-as.

2013. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy 21 éves biztos nem kapcsolatot akar egy 15 évestől csak a még hamvas kis punci kell neki. Ha mégis akkor van egy kis probléma az agyával...

16/F

2013. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!