Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyan kezdjem újra vagy ne kezdjem újra?

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid lenni tényleg...szóval volt egy lány akivel majdnem össze jöttünk tényleg iszonyat kicsin múlott eléggé bejöttünk egymásnak de a végén valahogy mégse...a lényeg hogy nyáron nem találkoztunk nem beszéltünk egymással de most szeptemberbe megint láttuk egymást (év folyam társak vagyunk)szeretnék vele megint elkezdeni beszélni mert mostanában mintha nem lenne már annyira ellenszenves mint év elején és nekem nagyon tetszik a vége felé viszont amikor még aktuális volt az egész dolog később kiderült hogy történtek olyan hogy azé nem jött találkozóra mert nem volt kedve de nekem kamuzott erről de volt olyan hogy találkoztunk és mondta hogy nagyon jó volt....nem csókolóztunk rendesen de a barátnőinek azt mondta hogy rosszul csókolok szóval eléggé fura az egész de azt mondják mostanában megváltozott meg minden igazábol kerüljük egymást és szinte nem veszünk egymásról tudomást de néha mégis olyan fura és néha mintha nézne vagy keresné a tekintetem kicsit zavaros de aki ki tudja góbózni az adna valami tippet mit kezdjek vele ? nagyon szar most szóval szeretnék csinálni valamit mert nem bírom megőrülök :DDD
2013. nov. 13. 18:24
 1/4 anonim válasza:

a lényeg hogy

nyáron nem találkoztunk nem

beszéltünk egymással de most

szeptemberbe megint láttuk

egymást (év folyam társak

vagyunk)szeretnék vele megint

elkezdeni beszélni mert

mostanában mintha nem lenne már

annyira ellenszenves mint év elején

és nekem nagyon tetszik a vége felé

viszont amikor még aktuális volt az

egész dolog később kiderült hogy

történtek olyan hogy azé nem jött

találkozóra mert nem volt kedve de

nekem kamuzott erről de volt olyan

hogy találkoztunk és mondta hogy

nagyon jó volt...

Ezt miért kell egy mondatba írni?

Na mindegy.:D Sszerintem azt várja, hogy te lépj előbb. Bár nekem így leíràsból nem szimpatikus a csaj.

2013. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom xDDD nem figyeltem rá :DD de én nem tudom mert hülyét meg nem akarok csinálni magamból mert ki tudja hogy ő is akar-e valamit....
2013. nov. 13. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőinek így kidumál, akkor mit vársz ettől a kapcsolattól?

Keress sürgősen egy másik csajt.

2013. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen én is tudom csak ahogy írtam azt mondják megváltozott jó irányba és csak is ezért gondolkodok el az egészen mert eddig eszembe se jutott de így nehéz....
2013. nov. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!