Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, maximum hánygyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, maximum hánygyerekes anyával ismerkednétek meg komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

0 - nem kezdenétek komoly kapcsolatot gyerekes anyával

1 - max. egy gyereket még elviselnél

2 - max. két gyereket még elviselnél

x - három vagy több gyereket is elviselnél


Plusz hogy volt-e már ilyen tapasztalatotok?



2013. nov. 13. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
00
2013. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem a gyerek miatt nem kellene olyan nő,akinek gyereke van,hanem azért,mert a gyerek apját el kellene tűrni.
2013. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Elég hülye kérdés.
2013. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha te lennél hármaska egyedülálló nő gyerekekkel, akkor máris nem tartanád a kérdést hülyeségnek.
2013. nov. 13. 21:07
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy szintén elvált pasiról van szó, akkor őt nem hiszem, hogy zavarni fogja, kérdés téged zavarna-e, hogy neki is vannak gyerekei...

Egyébként meg elég esélytelen a dolog. Ha valami hatalmas csoda történne és annyira megfogna benne valami, akkor elfogadnám gyerekkel együtt. De jelenleg gyerek nélküli nőt se nagyon találok, akivel szívesen együtt lennék.

25/F

2013. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A félreértések elkerülése végett: én mindenkire zöld pacsit nyomtam, aki megtisztelt a válaszával akkor is, ha 0-t írt (ez is egy vélemény); kivéve #3-at aki trollkodott.
2013. nov. 13. 22:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Hány van?
2013. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
0 - nem kezdenétek komoly kapcsolatot gyerekes anyával
2013. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
x
2013. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
#3 vagyok, és nem trollkodtam. Gondolom az ilyen nők érett férfiakat keresnek. Nem hiszem, hogy az befolyásolna valakit, hogy egy, vagy két gyereked van. Pl. nehezen tudom elképzelni azt, hogy valaki azért nem akar komoly kapcsolatot egy neki tetsző nővel, mert 3 gyereke van, de ha csak 2 lenne simán belemenne. Szóval, ha valaki elfogadja a gyerekeket alapból, akkor már nem a számuk fog számítani.
2013. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!