Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ideje lenne rajonnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ideje lenne rajonnom, hogy az egesznek semmi ertelme?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,akivel kb 2 honapja ismerjuk egymast.Az elejen kidedult,hogy tetszek neki,legalabbis a haverja ezt mondta.Masnap vele voltam,es megbeszeltuk.Arra jutottunk,hogy o kezd belem szeretni,de ne siessuk el,mert nem akarja,hogy ennek is ket hetes kapcsolat legyen a vege,ismerkedjunk.Azt tudom rola,hogy eddig egy "normalis " kapcsolata volt,de az is elegge rovidtavu.Neha ugy nez ram,mimt aki halalosan szerelmes belem.De neha meg vsak vagyunk es kesz.Egyik nap megint megbeszeltuk,mondtam neki,hogy nem mutatja ki az erzeseit.Erre annyit mondott,hogy sokszor volt olyan,hogy hajnali negyig tanult csak azert mert tanulas helyett hozzam jott ki.Meg azt mondta,hogy az se lenne jobb,ha minden nap folyamatosan mondogatna,hogy "huu de szeretlek,meghalok nelkuled" stb..Es ,hogy nem lehet ezt szavakkal kifejezni.De kezdd belem szeretni.Mondtam neki,hogy masfel honapja is ezt mondtad,erre annyit mondott,hogy most jobban..Akkor megkerdezte,hogy mit erzek,en mondtam,hogy en is kezdek beleszeretni.Nem volt meg baratom,szoval nem is tudom,hogy mit kellene csinalnom.Nem reg felajanlotta,hogy koszonjunk 3 puszival.Mondtam neki,hogy nem azert beszéltem meg vele a dolgokat,hogy barmit ra eroltessek.Mondta,hogy ezt mar mondani is akarta,hogy ugy koszonjunk.De meg a 11 eve ismerf csaj haverjaval se koszon harom puszival.De mostanaban kicsit tavolodok el tole..Nem lep semmit,nem mutat ki semmit..En nem nagyon tudom,hogy mit kellene csinalnom.Sokszor azon torom a fejem,hogy meg kellene neki mondanom,hogy felejtsuk el egymast..Mert en tenyleg..Azt hiszem szeretem..De..Elmelegileg hetvegen lejon abba a varosba ahol lakok..De nem tudom,hogy mi lesz abbol..Szerintetek mit csinalhatnek?Felejtsem el?Vagy tovabbra is attol fuggjenek a napjaim hangulatai,hogy o aznap hogyan nezett ram...?
2013. nov. 14. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én, az ilyen helyzetekre általában azzal reagálok indulatból, hogy megszakítom a kapcsolatot (függetlenül, hogy barát vagy más jellegű).


DE nem mondanám, hogy feltétlen ez a legjobb módja az ilyen esetek megoldásának. Lehet, hogy túlságosan sok idejét igényled, vagy csak szimplán túlreagálod, stb. Próbálj meg pár hétig az említett problémákra nem figyelni és inkább élvezni a vele töltött időt. Igyekezzetek ritkábban, de tartalmasan együtt lenni és az megoldhatja.

2013. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!