Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok, de változtatnom kell szeptemberig vagy vége az egésznek. Tudnátok segíteni? Többit lent részletezem

Figyelt kérdés
Én 18/L és párom 23/F több mint másfél éve vagyunk együtt ,de tavaly szeptemberbe barátom elkezdte a főiskolát tőlem majdnem 300 km-re.. a baj ott kezdődik, hogy én sokkal jobban belefekszem a kapcsolatba és sokkal ragaszkodóbb vagyok ezért minden nap órákig beszéltünk és az elején nagyon sokat sírtam.. de ő ezt megelégelte mikor előtört a féltékenykedés a kérdezősködés 'ki az az új lány ismerősöd fb-on a fősuliról?' 'miről beszélgettek?' 'neked fontosabb az hogy velük sörözz mint hogy velem beszélj?' és stb.. mindenre és mindenkire féltékeny voltam na ,de ez gyökeresen megváltozott.. második félév végére már csak egy lány miatt voltam kiborulva (tök jogosan) és nem érti, hogy miért nem tudom elfelejteni mert, hogy ő sose akart tőle semmit.. a csajnak elvileg tetszik/tetszett barátom és nagyon sokat dumáltak fb-on csak a baj, hogy egyszer vele dumálta meg hogy szakítani akar mert ez meg az van és ezt eljátszotta még egyszer bár ezekről nem szabadna tudnom de hát a női érzések nem csalnak.. én éreztem, hogy tuti történt valami és nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg.. de a baj most az hogy már minden olyan dolog,beszélgetés ami csajjal kapcsolatos az miatt féltékenykedek mert adott rá egyszer kétszer okot.. (fénykép a csajjal az ölében de nem titkolta sőt még ő háborodik fel,kikéri magának, hogy ez nem olyan dolog amin ki kéne borulni..) és ezt a féltékenységet le kell győznöm hogy megtarthassam.. próbálkozom de ő nem segít mert ő nem javul és így nekem is nehéz.. a csajt tudja, hogy bosszant de nem akarja megszakítani vele a baráti kapcsolatot a kis 'hisztim' miatt bár ő azt se értette a kép miatt miért akadtam ki .. pedig még a csaj is belátta, hogy az csúnya volt.. addig eljutottam, hogy nagyon sok mindent nem említek mert csak baj lehet belőle de ha ez a lány feljön kitör a 3. vh .. és ez miatt más lányok miatt is kérdezgetem 'ellenőrizgetem' segítsetek, hogy tudnék még tovább haladni, hogy mire elkezdődik a suli ne történjen meg ugyan ez!!
2013. aug. 1. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"a csajjal az ölében" - na szeva' ez mindent elmond. Már csak a hülye magyarázkodik.
2013. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1! igaza van

nagyon sajnálom, de soha senki ölébe csak így nem ülök, ha megteszem, akkor egyértelmű, hiszen érezhető is

ha eddig nem dugtak, akkor eztán igen, sajnálom

2013. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is így szűrtem le de az összes létező beszélgetésüket olvastam párom tudta nélkül és erre jel nem utalt egy kevés se..
2013. aug. 2. 00:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Te megfojtottad őt. Neki emiatt elege lett belőled. Ez a kép nem változott.


Te nem vagy ott de egy rakás jó punci ott van, és tőlük jókedvet kap tőled meg csak követelőző rinyálást.

Szerinted melyik tetszik neki?


18 vagy. 300km Ez azt jelenti hogy ez a kapcsolatod bekerült az elmúlt tiniszerelmeid albumába.


Vagy tanulsz belőle vagy nem.


Ölbevenni egy másik csajt határeset de 300 kilóméter kihozza. Szerintem már meg is csalt. Ha nem is teljesen jogosan de mindenképp érthetően.


Lépj tovább és okulj!

30F

2013. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fojtottam meg!!! Ő is nagyon oda volt értem és tudta miért voltam problémás de mondom mégegyszer azóta már nem így van és sokkal nyugodtabbak a napjaink,azóta se fojtogatom mert tudom,hogy kell neki egy kis szabadság! És több a jel arra hogy nem tette meg mint,hogy igen!
2013. aug. 2. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 11:19


Veszett fejsze nyele.

2013. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!