Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megbízik bennem, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megbízik bennem, szerintem túlságosan is. Nem érdekli hol vagyok, mit csinálok, ha olyan lennék, rég megcsalhattam volna. Tudom, hogy szeret, de ez zavar. Miért van ez?

Figyelt kérdés
hogy bízhat bennem ennyire, hogy mindent elhisz amit mondok és kicsit sem kérdezi,hogy mi volt? hol vagy? kivel? semmi... nem jó a féltékenység,de ez már túl kevés. Nem vagyok beképzelt,de van sok férfi, aki szeretne engem, tudja ő is,hogy milyen "jó nőnek" tartanak és kicsit sem féltékeny. ha valaki szeret valakit, egy minimális kellene hogy legyen nem? 25/N
2013. nov. 14. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nevetséges. Más örülne, hogy megbízik benne a párja, mert az fontos egy kapcsolatban, sőt probléma sok párnál a féltékenység, te meg itt hisztizel, hogy nem kér számon?!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááÁÁÁáááÁááááÁ! Ez nagyon fájdalmas. Hogy nektek nőknek semmi sem jó! ><

2013. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szerintem ez már a másik véglet..volt már nagyon féltékeny párom, nem jó, de ez már túl kevés..nincs olyan h valaki minimálisan féltékeny ha szeret valakit????? mert én ilyennek tartom magam
2013. nov. 14. 10:35
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Beteg ember vagy te kérdező. Remélem ez évben szakít veled a párod és örökre egyedül maradsz.
2013. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Nézd, engem például hihetetlenül irritál, ha a nő akit szeretek, más férfival van. Az is zavarna, ha túl közel kerülne hozzá, vagy fiúbarátai lennének. Mivel nem hiszek a férfi-nő barátságban.

DE! Nem kéregetném számon. Ha azt látnám, hogy nem megbízható, AKKOR kérném számon és ha az derülne ki, hogy félrelép, akkor lapát. Ennyi. Nekem az egyetlen ok, amiért otthagynék valaki ugyanis pont a megcsalás. Minden más megbeszélhető. De szeretnék akkor is megbízni az illetőben. Ha már számon kell kérnem, az azt jelenti, hogy nem bízok benne és okot ad rá, hogy így legyen. Másrészt, ha egy nő megcsal, akkor felmerül a kérdés: mit keres úgy mégis nálam?

2013. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
lehet hogy az a baj hogy eleinte ( mivel előzőleg egy iszonyat féltékeny barátom volt) úgy indultam a kapcsolatunknak,hogy minden helyzetet kerültem, még ha valaki "udvarolt" v megdicsért azt sem mondtam el neki,nehogy okot adjak.. csak jót akartam,nem akartam h az legyen mint az exel, most meg semmi féltést nem mutat...
2013. nov. 14. 10:43
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nos azt hiszem tökéletesen érthető, hogy ha nincs probléma, akkor nem akar generálni, nem?
2013. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem lenne jobb,ha folyton számon kérne és féltékenykedne.Ha valakit el lehet vinni,hát vigyék.Szerintem ő így van ezzel,és emellett nagyon szeret téged.Teljesen normális felnőtt férfi.Aki nagyon féltékeny volt rád előzőleg,ő önbizalom hiányos hisztis kisgyerek.
2013. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

MINDEN féltékenység hülyeség és felesleges, még a legminimálisabb is. Miért? Több okból is:


- Klisé, de attól még tény: jó kapcsolat alapja a bizalom, anélkül megette a fene az egészet. Ha nem bíztok egymásban, mi a fenének vagytok még együtt? Szakítsatok és keressetek olyasvalakit, akiben meg tudtok bízni, akire nem kell féltékenykedni.

- MINEK féltékenykednél? Veled van, tehát veled AKAR lenni; ha mással akarna lenni, akkor mással lenne, nem veled (és ugyanez fordítva, feléd, az ő oldaláról is).

- Ha meg valóban megcsalós, akkor ez derüljön is ki róla minél hamarabb, így annál kevesebb időt kell fecsérelned rá, annál hamarabb teheted lapátra és kereshetsz helyette valaki megbízhatót (és ugyanez fordítva, feléd, az ő oldaláról is).


Még bővebben, ha gondolod:

[link]

[link]

2013. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Megértelek, kérdező, ugyanez a helyzet nálam is. Én magam mondjuk alapból féltékeny fajta vagyok, de a barátom?!

Kicsit olyan érzés ez, mintha teljesen letojná magasról, mit csinálok, mintha egyáltalán nem érdekelné a dolog. És ez eléggé zavaró. Komolyan, már megkértem, hogy néha próbálja meg eljátszani, hogy féltékeny, de nem valami jó benne. Tényleg rossz érzés, hogy akármikor, kettesben átmegyek egy fiúbarátom szobájába (kollégium), akkor sem érdekli, nem féltékeny. Igaz, nincs is miért, de akkor is. Ez általában más pasit azért zavana, de ő letossza magasról. Tényleg rossz érzés. Mintha én magam nem érdekelném.

2013. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én párom is ilyen, de a két kezem összeteszem, hogy ekkora mázlim van...A féltékenységnek a legkisebb jelét sem bírom elviselni. Ki is akadnék, ha amiatt féltékenykedne, mert egy fiúbarátommal beszélgetek vagy épp találkozok, kettesben.

Eszembe sem jutna őt soha megcsalni, hiszen szeretem (de amúgy sem), rettenetesen sértene, ha ő ilyeneket feltételezne. Ugyanígy én is maximálisan bízok benne, nincs az a bombázó, aki el tudná venni tőlem. Akkor miért féltékenykedné(n)k?

25/N

2013. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!