Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem ellentmondásosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ellentmondásosnak a dolgot?

Figyelt kérdés

Tudom, múlt, és nem kéne ezzel foglalkozzak, de elgondolkddtatott a dolog.

Exem amellett,hogy rendszeresen belém kötött mindennel (hogy nézek ki, nézzek magamra, hogy öltözködök, hogyan nézek, hogy veszek levegőt, stb), a barátai véleményével foglalkozott, mit mondanak rólam, akik láttak életükbe 1x, pár percre, + folyton hangoztatta, hogy én élet -és kapcsolatképtelen, komolytalan, felelőtlen vagyok (mindezt arra alapozva, hogy volt egy élettársam anno, akivel van egy közös gyerekünk, és szétmentünk...mindennek szerintem oka van, de nem kérdezte,én meg magamtól nem álltam neki részletezni a múltam...), neki komoly, felelősségteljes nő kell,akivel lehet tervezni (meggyőződése volt,hogy biztos majd akkor tőle is lefarcolnék, ha esetleg lenne közös gyerek.)


Aztán összejött egy 18 éves (gyakorlatilag) "kislánnyal".

Amihez persze nekem már semmi közöm. Csak nem értem...

(Az már mellékes, hogy elég önbizalomhiányos vagyok, és érzékenyen érintett, hogyha egy lány 70 kiló felett volt, ő már rögtön tette a megjegyzéseket, hogy mekkora, hogy néz ki... a lány meg alsó hangon van kb 85... Csak furcsa, hogy azelőtt pont az ilyen lányokon gúnyolódott, most meg...)



2013. nov. 14. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a 18 is fel fog nőni, és neki újabb ifjonc leányz fog kellenni és lépni fog. Az ilyen ember mindig. Úgy hogy te csak nyertél.
2013. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért volt veled, mert "Ha nincs ló, jó a számár is." effektus volt nála. Az meg szinte biztos ,hogy így igen könnyen sakkban tudott tartani ,terrorizálni tudott pár sértéssel , mivel ahogy írod ,te nem vagy egy erős személyiség.
2013. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, de arra mégsem tudott rávenni,hogy szakítsam el a gyereket az apjától, mert ha én normális családot akarok, abba nem fér bele a láthatás, és ebből is voltak konfliktusok...
2013. nov. 14. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mármint hogy nem fér bele a láthatás... Egyébként meg jobban jártál, hogy nem maradtál vele.
2013. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


A láthatás természetesen belefér, ahogy az előző mondja. Neki az fájt ,hogy nem az ő gyerekét pátyolgatod, nagyon jól tudta ,hogy mi a helyzet, csak kihasznált.

2013. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a másik, hogy ha úgy vesszük, még csak azt se mondhatom, hogy kihasznált, halvány fogalmam nincs arról, hogy minek volt velem, de mondjuk már nem is izgat. Csak a fent leírtakat furcsálom.
2013. nov. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!