Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk most meg újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk most meg újra együtt?

Figyelt kérdés
Kb két hete voltunk külön, de felhívott a barátom hogy nagyon szeret és folytatni szeretné. Engem megbántott akkor én szeretem őt nagyon, de nem tudom mit csináljak. Találkoztunk csók volt, de én mondtam neki hogy hónapok múlva se tudom hogy lefeküdnék e vele, azt mondta vár, mer rájött hogy én vagyok a mindene. Hát nem tudom mit csináljak
2013. nov. 14. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:
én is hibás voltam ebbe a dologba nem csak ő, én úgy gondolom elég volt ennyi idő külön, és én tanultam belőle, nem tudom ő mennyire gondolja komolyan
2013. nov. 14. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.
2013. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mivel bántott meg? Nem midegy. Ha nagyon durva dologgal akkor ne járj vele megint.
2013. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én most jól érzem magam minden rendben, de mondtam neki hogy most legyünk olyanok mint az elején csak találkozzunk menjünk el ide oda
2013. nov. 14. 12:43
 5/8 A kérdező kommentje:
hát azért eléggé durva dologgal, de én is hibás voltam mert semmi nem felelt meg sohasem meg cirkuszoltam.
2013. nov. 14. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Adódott közöttetek egy probléma, amit nem akartatok/tudtatok megoldani, ezért szakítottatok. Egyetlen egy kérdés van csak: most képesnek érzitek magatokat megoldani?


Jelen pillanatban semmi mást nem csináltok, csak a homokba dugjátok a fejeteket, mert hirtelen szembesültetek vele, hogy a szakítás nagyobb fájdalom volt, mint a béka, amit le kellett nyelni. Így semmi értelme nem lesz az egésznek.


Te nem bocsátottál meg, nem dolgoztad fel, ezért mindenféle próbaidőket szabsz magadban. Ő annyira fél, hogy elveszít, hogy mindent lenyel, és vezekel. Így csak hetek, esetleg hónapok kérdése a következő szakítás!


Ne legyetek beszariak! Tessék leülni megbeszélni a dolgot! Persze, most mindenki majd ígér mindent, mindenki mindent újra átgondolt, de a kérdésedből egyértelmű, hogy pl benned a világon semmi sincs lerendezve, csak éppen gyáva vagy ezt neki elmondani.


Márpedig így nem megy, bocs...

2013. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én mondtam neki hogy félek hogy nem bizok benne stb....
2013. nov. 14. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Kevés! A gyökeréig le kell ásni, és megérteni az egész problémát.


A gazt is úgy tudod csak kiirtani, ha megkeresed a gyökerét és kitéped. Ti most jelenleg kicsit letapostátok, és azt hiszitek ki van irtva. Nincsen: nemsokára kihajt majd újra. Ettől nem kell félni, mert egész biztosan így lesz.


Nem azt kell megbeszélni, hogy meg tudsz e benne bízni, hanem azt megérteni, hogy hogyan jutottatok oda, hogy szakítotok! Meg kell érteni, hogyan és mi vezetett ilyen véres veszekedéshez és sértődéshez. Ha ez megvan, akkor el kell gondolkozni, kinek miben kell változtatnia, hogy ez még egyszer ne forduljon elő.


Te most azt gondolod, hogy ő megbántott, neki ilyet nem szabad csinálni többet. Te meg hisztis és akaratos voltál, ezt meg neked nem szabad többet. NEM! Nem erről van szó! Miért voltál hisztis? Miért nem felelt meg neked semmi? Mi váltotta ki belőle azt, hogy így megbántson? Miért nem tudtátok ezt rendesen megbeszélni? Hogyan alakult ki bennetek ez a mély indulat? Miért választottátok a szakítást a megoldás helyett? Miért nem tudsz benne megbízni?


Ha van megoldás, van megvilágosodás, akkor jó, tessék hozzá tartani magatokat. Ha nincs, akkor meg jelenleg csak az időt húzzátok és azt hazudjátok magatoknak, hogy ez a kutyaszar egy finom sütemény. Ha a pasi úgy akarja visszaszerezni a bizalmad, hogy megígéri, hogy nem fordul elő többet, és te ezt elfogadod, akkor megnyugtatlak: nemsokára szakítotok megint, mert csak a gazt tapossátok tovább. Ha olyan kompromisszumokra juttok, hogy te nem leszel ilyen hisztis legközelebb, akkor is ugyanez, mert a probléma SOKKAL mélyebben húzódik mint hinnéd, és általában egészen picike dolgokra kell rátalálni, amit tök egyszerű megváltoztatni, csak az ember nem is tudja, hogy kell.

2013. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!