Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete se szakítottunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete se szakítottunk, de már új bnője van.2,5 évet voltunk együtt. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5 évig voltunk együtt, én 18 vagyok, ő 20. Szinte egyik napról a másikra szakított velem, azért mert idegbeteg vagyok, féltékeny, nem érzi azt mint rég, és nem adok neki elég teret...Ez holnap lesz 3 hete. Kezdtem feldolgozni, jól érezni végre magam, ami nagyon nehéz! Erre.. tegnap 2bnőmmel beültünk egy helyre inni, és beszélgetni. Először az öccsével találkoztunk. Már akkor majdnem kiesett a szívem a helyéről.. pedig azcsak az öccse volt.. beültünk.. és kik jöttek? Hát persze h ők: a volt barátom, az öccse, és egy haverjuk. Beültek ők is. Majdnem kiesetta szívem a helyéről, de muszáj volt kibírnom végig őt néztem titokban, hogy ne vegye észre, és közbe teljesen ideges voltam.. Egész éjjel nem aludtam, forgolódtam.. reggel szörnyen keltem. Ráírtam facen, hogy találkozzunk ma, szeretném vele végre normálisan megbeszélni a dolgokat. Erre bepörgött, és minden féle sértőt írt, és azt hogy hagyjam.. mert randin van. Nem akartam elhinni, mert úgyvált el tőlem, hogy nem akar bnőt magának egy jó darabig, se engem.. se senkit. Ezért írtam neki h tuti h kamu, és h nem hiszem el.. Erre csörög a telefonom, ő az. Felveszem, és mindjárt ordibálva, köszönés nélkül, hogy Szálljak le róla, ő már nem aakr semmit, felejtsem el, és h tényleg randin van, ne irogassak neki semmit, mert nem fog velem soha találkozni. Mondom neki akkor adja oda a lánynak. Oda adta.. és bele válaszolt a csaj.. na ebben a pillanatban teljesen összetörtem, sírtam nem tudtam beleszólalni a telefonba.. Annyit mondtam h adja vissza a volt barátomnak. Visszaadta, és ő elkezdi, hogy új életet kezdett, van munkahelye, új bnője, és h keressek én is magamnak mást. Hogy tud ilyeneket mondani ennyi idő után?? Ennyit jelentettem neki? 3 hét se telt el, és már mással kavar..? sőt.. jár?? És.. eza lány az alány, akire mindig is gyanakodtam, mindig is tudtam h van vmi.. nem tudom miért, hiszen soha nem beszélt úgy róla barátom, de tudtam.. éreztem a csajról h akarja a baártomat.. de nem is olyan szép, és 15 éves csak.. Lehet h azért csinálja h engem idegesítsen? Mit tegyek? léci azt ne írjátok, hogy éln is vágjak vissza, és keressek magamnak vkit, mert ez nem megy. Ha ő már nem lehet az enyém akkor nagyon sokáig nem is kell senki. Pasikra már rá se tudok nézni. 3 hete csak szenvedek, és most megint kezdődik előről.. ha bele gondolok, hogy más lánnyal csókolózik, alszik, szeretkezik... áh. Sajnos ez a dolog kikezdi az egészségemet is.. nagyon magas a vérnyomásom, ma a hívásaután 176/105 volt..
2013. nov. 1. 20:03
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

Lényegtelen, hogy 1 vagy 10 év.


Talált mást, vagy próbál találni mást vagy próbál felejteni.

Ha neked akadna valaki téged sem érdekelne.

2013. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy viselkedtél mint egy p*csa, megunta, és lépett amikor volt jobb a láthatáron, de már régen kiábrándult belőled. Lépj tovább, tanulj a hibáidból.
2013. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az élet megy tovább. veled vagy nélküled....
2013. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
És ki nem szarja le a gondodat? Másnak is vannak ilyen, sőt sokkal súlyosabb gondjai. Te is leszarnád a volt pasidat, fordított esetben. Ba...n csak a tudat, hogy mással kefél :D LOL. Megszívtad :D
2013. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Erre basszátok el az időtöket, te jó ég...
2013. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, ő hamarabb tovább lépett, ez a dolgok rendje. Próbáld meg tiszteletben tartani a döntését, ha ő nem akar találkozni és beszélni veled, akkor ne zaklasd. Igaz, meg lehetne beszélni a dolgokat, de kérdés, hogy érdemes-e, és azt sem tudjuk, ki volt a hibás, miért alakult úgy a dolog, hogy szakítás lett a vége. Amúgy meg van olyan ember is, aki jóval idősebb nálad, de soha nem volt senkije, bár ez nyilván nem vigasz számodra. A lényeg, hogy meg kell tanulnod új irányt szabnod az életednek.
2013. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

van aki úgy tud túl lépni, hogy hónapokig magába fordul, nem lesz senkije sem, a másik nem felé sem néz.

van aki pedig úgy, hogy egyből másnál keres vígaszt.

a barátod az utóbbi

2013. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg idegbeteg és féltékenykedős voltál, akkor ne csodálkozz. Valószínűleg már szakítás előtt kiöltél belőle minden gyengéd érzelmet, így már azelőtt tovább lépett rajtad lelkiekben, hogy ténylegesen is elváltak volna az útjaitok.

Ilyesmi sok-sok év után is megeshet, nemhogy 2,5 év után.

Gondold át, milyen hibákat követtél el TE a párkapcsolatodban, és közben próbáld meg elterelni a figyelmedet a sérelmeidről, amennyire csak lehet. Ez a hajó elment, talán legközelebb te is jobban csinálsz majd mindent.

2013. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális! felejtsd őt el
2013. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úr isten!!! Miután szakítottatok, te mit utasítgatod (adja oda a telefont...), meg mit akarsz vele megbeszélni? Azt szakítás előtt kell! Már nem! Meg minek viselkedsz úgy, mintha bármi jogod lenne kiakadni?? Nincs! Nyilván ő már rég nem érzett irántad semmit, az a lány meg mondjuk elkezdett tetszeni neki Az meg ne érdekeljen, hogy azt mondta, sokáig nem akar kapcsolatot, az emberek véleménye néha megváltozik ám! Megtetszett neki az a lány, kész! Lépj tovább! FELESLEGES EZEN RÁGÓDNI!
2013. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!