Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békíthetném meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békíthetném meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Szóval amit tudni kell: a barátom szeretné leadni a hasát, helyette lapos hasat és izmokat szeretne. Már vett fehérjeport meg örökösen nézni ezeket a csirkés kajákat, de edzeni meg lusta.


Azt történt, hogy beszéltünk telefonon és elmesélte, hogy jaj de szörnyű, megnézett egy filmet meg wowozott nem tudom hány órán át és jaj eltelt a nap, menni kell dolgozni, gyúrni meg lusta volt, pedig már nem is tudom mikor edzett utoljára. Amolyan anyáskodó hangon azt kérdeztem: hajaj mi lesz így veled?

És erre felkapta a vizet, hogy jaj mintha én bármit is edzenék, meg csak akkor ugassak bele ha saját magamat rendben tudom. Ezt arra értette, hogy én 168 cm és 53 kg vagyok, de szeretnék popsira edzeni egy kicsit, csak én nem küldözgetek neki képeket örökösen hogy "nézd, így akarok kinézni mint Lars Ulrich vagy mit tudom is én ki, valami rock énekes/gitáros", meg nem nyomatom magamba a port és társai.


Egyáltalán miért viselkedik így? Egyszerűen nem értem, hogy miért nem éri fel a drágám, hogy hiába ez a pattogás ha nem tesz érte semmit szinte? Mit csináljak vele?



2013. nov. 14. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
te tényleg az anyja vagy
2013. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De komoly,ezt a kérdést akár én is írhattam volna. :D

Nálunk úgy működött,hogy együtt mentünk edzeni. Próbáld ki,hátha nálatok is bejön.:)

2013. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, az jó lenne ha együtt tudnánk, csak az a baj hogy még nem lakunk együtt és csak hétvége fele tudunk találkozni :S
2013. nov. 14. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:

'anya ösztönök' azért szerintem minden nőben vannak. Néhány férfi pont ezt szereti, ahogy kiderült ő kivétel.

Mond neki, hogy nem dirigálni hanem csak jót akartál neki.

Tényleg menjetek együtt edzeni:)

2013. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mondjuk én még azért is lebasznám, amiért port vett... Ha így akar magával bármit is kezdeni, akkor egy tohonya, lusta ember. Mi lesz, mikor (esetleg) összeköltöztök egy kertes házba? Vagy csak panelba, bárhová?


Ha magáért ennyit nem képes megtenni, akkor szerinted felássa a kertet? Kiviszi a szemetet? Vagy bármi...

2013. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

szerintem ennek semmi köze az anyai ösztönhöz, csupán csak szeretem a párom és jót akarok neki :) egy baráttal, haverral is viselkedhet így bárki, hogy próbálja a helyes irányba terelgetni, ettől még nem megy át a dolog majmolásba szerintem

2013. nov. 14. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:

"csak akkor ugassak bele ha saját magamat rendben tudom."

És még te akarod megbékíteni? Ok nélkül gorombáskodik veled, erre még te kérsz bocsánatot? Lábtörlő.

2013. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ki beszélt itt bocsánatkérésről? :D nincs neked valami komplexusod, hogy ennyire zokon vennéd, ha sérülne a büszkeséged?
2013. nov. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!