Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tesz a pasi ilyet?

Figyelt kérdés

A következő a történet, kíváncsi vagyok ki mit reagál erre... Ha nektek mesélnek ilyet, ti a megadott kérdésre mit válaszolnátok?? Mert én bizony aligha értem ezt...


Adott egy ismeretség, mivel többről nincs szó. Eleinte figyelembe sem vette a férfi a nőt, pedig naponta összefutottak, futólag. Később sem beszélgettek sokat, max köszönés szintjén. Eltelt egy kis idő, már a lánynak neve is lett, nem csak köszönés, nagyon kevés, de alapvető érdeklődés is helyet kapott. Idővel a lány kapott becenevet, néha kap simogatást, vagy mondhatjuk úgy, lopott érintést. Majd egy ideig elkerülik, majd később ugyanígy. A becenév megmaradt, elég jellegzetes becenév a lánynak. A ciklikusság szintén megmaradt. Egyszer kedves a hapsi, máskor elkerüli a lányt. Amikor éppen nem kerüli, akkor a becenév megvan, látszik hogy mondana valamit, de nem megy neki, a lány nem erőlteti. Amikor elkerüli, még a köszönés is nehezére esik. Megjegyzés, a lánynak van párkapcsolata. A fiúnak pedig nincs senkije. Mit szóltok ehhez? Egy pasi mikor és miért viselkedik így?



#érintés #pasi #bók #becézés...
2013. nov. 14. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert kedves, nem minden pasi bunkó, ahogy nem minden lány se.
2013. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki és emiatt össze van zavarodva... Hívd el valahová és kész.
2013. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. szerintem is, én is kedves vagyok, és sokszor félre értik a nők/lányok.
2013. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint a lány párkapcsolatban van?
2013. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a lány párkapcsolatban van. A fiúnak pedig nincs senkije. Kedves válaszadók, vannak akik úgy gondolják a lány környezetében hogy ez közeledési szándék a pasi részéről, hogy el tudna többet képzelni, de valami visszatartja, azért viselkedik így. Ti hogy látjátok ezt?
2013. nov. 14. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg őt magát, úgy tiszta, és a válasz is egyértelmű lesz.
2013. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam genetikailag kódolt, h nem érdeklődöm olyan lány iránt, akinek van valakije, de gondolom mások ezzel máshogy vannak.
2013. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,hogy kapcsolatban vagy-e,mert akkor nem értem mit vársz a másik fiútól.Lehet őt zavarja ez,és visszafogja,hogy nem vagy egyedül.
2013. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekled, de mivel nem vagy szabad, próbál elkerülni, mert úgy kevesebbet gondol rád, de ez nem mindig sikerül.

Viszont minek foglalkozol vele, ha van barátod?

2013. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!