Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Hogyan értsem ezt? Ti hogyan reagálnátok ha egy pasi ilyet mondana nektek? Fiúk ti miért mondtok ilyet?

Figyelt kérdés
van egy pasi, akivel igazából még nem is járunk, de most elutazott, és azóta minden nap ír levelet, leírja, hogy szeret stb, úgymond "megvallja az érzelmeit"(bocsi máshogy nm bírtam megfogalmazni) de aztán kaptam tőle egy olyan levelet, hogy már nem bírja nélkülem, ezzel nem is lenne semmi baj, de olyat is írt bele, hogy vigyázzak az alakomra, mert azt akarja, hogy "jó testem" legyen...és hogy ígérjem meg,hogy vigyázok a vonalaimra, karban tartom magamat. Nekem ez egy kicsit rosszul esett...ha felszedek pár kilót akkor már nem is kellenék neki? csak a testem miatt kellenék neki? semmilyen mélyebb érzést nem táplál irántam? ti nektek ebből mi jön le? nektek volt már így, hogy ilyet mondott nektek? hogyan reagálnátok, reagáltatok? Fiúk ti mondtatok/mondanátok ilyet egy lánynak akit szerettek? ha igen, akkor miért? kérlek ne szóljatok be, akkor inkább le se írd. előre is nagyon szépen köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat!:)
2011. márc. 16. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy bele se gondolt, hogy evvel megbánt téged. szerintem nem akart bunkó lenni, vagy rosszat neked. talán evvel akarta kifejezni, hogy szereti a tested, kíván téged. nem hiszem, hogy meg akart bántani, és sértő szándékkal írta a sorokat.. :)

16/L

2011. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy ott ahol van, kísértik a vékony csajok és el akarja űzni a kísértést. :)
2011. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megsértődnék rajta, de lehet hogy csak bóknak szánta... Pasi -.-
2011. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ez rosszul esne, elgondolkoznék rajta...
2011. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én megírnám neki levélbe, hogy: húúú az a helyzet h már felszedtem pár kilót... és kiváncsi lennék h erre mit ír... hogy fogyjak le? akkor tuti ott hagynám!
2011. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!