Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
A párom egyszer említette, hogy szeretne majd elmenni éjszakai fürdőzésre a strandra. Karácsonyra majd befizetem magunkat, és gondoltam szaunába is beülhetünk. Nektek tetszene? (Persze kap tárgyi ajándékot is:)

2013. nov. 14. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolódásnak tökéletes és még együtt is vagytok. Kell ennél jobb?
2013. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, király, mi is járunk néha.
2013. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki!:) Hol laksz? Csak mert én már említettem a páromnak.:D
2013. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.. Jó ötlet :)
2013. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Pest megyei vagyok egyébként. Konkrét várost nem neveznék meg.
2013. nov. 14. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mi az öcsémmel tavaly (karácsonyi ajándékként) fizettük be a szüleinket, Szilveszterre 3 éjszakás wellness cuccra, aztán közösen bulit tartottunk náluk (öcsém még velük él, én meg panelban, szóval jól jött) :D


nagyon örültek neki, és nem is kellett segíteniük a takarításban, úgyhogy külön meg lettünk dícsérve :D


szóval szerintem egy ilyennel nem lehet mellélőni :)

2013. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. nov. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!