Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki? Próbáljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Próbáljak meg újra közelebb kerülni hozzá, vagy már nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan rég megbántottam egy srácot. Be kell vallanom, gyáva voltam, kezdtek komolyodni a dolgok, tudtam, hogy ő nem csak szórakozni akar velem és erre berezeltem. sajnos eddig nem volt komoly barátom, általában csalódtam a fiúkban. Szóval ezt a srácot "leráztam" csak azért mert gyáva voltam belemenni egy komolyabb kapcsolatba. Mostanába nagyon sokat gondolok rá, szinte hiányzik, szeretnék vele újra jóban lenni, szerintetek lehetséges ez még? és hogyan kezdjem, írjak neki, hívjam el "randira"??? kaphatok tőle még egy esélyt? fiúk ti hogyan reagálnátok? köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 17. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy hirtelen volt és nem tudtad, mint tegyél, mert sose voltál még ilyen helyzetben. Tévedés volt elküldeni. Azóta átgondoltad és arra jutottál, hogy....

valószínűleg hatásos. Az őszinte, világos beszéd srácoknál mindig nyerő :)

2009. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, valószínűleg ez lenne a legjobb megoldás, de még egy kis erőt kell gyűjtenem ehhez :)
2009. nov. 17. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem lennék olyannal aki csak szórakozik. Egyszer igen egyszer nem. Biztos hogy nem mennék vissza hozzád. Ha meg ő mégis visszarohan akkor vagy olyan lúzer hogy még azóta is mindenki lerázza
2009. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát igen, megértelek, ezért félek újra írni neki, valószínűleg ő is így gondolja...
2009. nov. 17. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szeret még Téged, belemegy. Ha nem szeret, és ilyen büszkeségmániás, akkor nem. Ha szeret és büszkeségmániás, akkor puhítani kell. Ha nem szeret, és nem büszkeségmániás, de tetszettél neki, akkor lehet belemegy.

Nna. :D Íme.

2009. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áhááá, köszi :))
2009. nov. 17. 23:52
 7/8 Andrewka ***** válasza:
Hívd el valahová és légy vele nagyon őszinte. Ha érez irántad valamit akkor lehet megbocsát.
2009. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek!!!
2009. nov. 18. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!