Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? Már semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Már semmi sem a régi.

Figyelt kérdés

A párommal már 4 éve együtt vagyunk, az elején minden tökéletes volt, rózsaszín köd meg minden, most már viszont egyre több a veszekedés apróságokon is összekapunk, vagyis inkább én vagyok az aki veszekszik mert vele nem lehet megbeszélni semmit mindig azt mondja, hogy nem vitatkozik... Nekem viszont szükségem van arra, hogy éreztesse, hogy szeret ne csak mondja. Mondtam már neki, nem egyszer leültem és beszéltem vele erről mondtam neki, ha nem változtat elhagyom de mindig azt mondta, hogy megváltozik de semmi változás... most is ugyan itt tartunk. Én attól félek a legjobban, hogy boldogtalan velem a sok vita miatt, de mindig azt mondja, hogy nem tudja elképzelni nélkülem az életét, de ha nem veszekszek emiatt vele (mert már hiába mondom szépen, egyik fülén be másikon ki) akkor ez csak rosszabb lesz még kevesebb figyelmet kapok majd és még kevesebb törődést és érdeklődést. Közben felbukkant az exem (az első nagy szerelmem) akivel ezer éve nem beszéltem, de úgy néz rám mintha, minden rá lenne írva az arcomra, észre vesz olyanokat amiket a barátom nem, pedig nem is tudott semmiről. Olyan dolgokat mond amit a barátomtól szeretnék hallani pedig megmondtam neki, hogy nem fogom vele újra kezdeni de nem érdekli ő csak látni akar engem mert ő így érzi jól magát ha rövid időre is de neki erre szüksége van, örül nekem, meg annak hogy hallhatja a hangom, hogy láthat, hogy beszélhet velem. Viszont a barátommal egy nap vagy 2x beszélünk... akkor se sokat... elhangzott már olyan is, hogy minek beszéljünk annyit nem történik semmi... és nem én mondtam ezt. Nem tudom mit tegyek, mert én szeretem őt... de így nem tudunk lépni egyről a kettőre.


23L


2013. nov. 14. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakíts. Az exedet meg kerüld el.
2013. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!