Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne minden a régi?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel, nem olyan rég vagyunk együtt, de az elején minden a legnagyobb rendben volt, nagyon jó volt minden, de most...egyszerűen minden baja van, egyáltalán nem úgy beszélünk mint azelőtt, nem is tudom mikor hallottam tőle utoljára hogy szeret.. én nagyon szeretem, és nagyon szeretném hogy minden a régi legyen.

2013. nov. 12. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi ideje vagytok együtt... ha fél éven belül vagytok, akkor lehet, hogy most rosszabb időszakban van, valami bántja és majd hamarosan túl jut rajta :) De próbálj vele beszélni, kérdezd meg mi a baj, hogy Veled van-e gondja :)
2013. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velunk is ez volt..nem mondta ki de mar nem szeretett..regi baratjat szerette igy hat szakitottam..eleg szar volt..vagyis meg mindig az lassan egy eve tortent es meg mindig szeretem o meg boldog a baratjaval de nem is baj..lenyeg hogy o bokdog nem?!:))
2013. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent a legrosszabb oldaláról megközelíteni... egy párkapcsolat nem csak vattacukor és habostorta, vannak rosszabb időszakok! Szóval ne gondolj rögtön arra, hogy már nem szeret, inkább beszélj vele! :)
2013. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!